Kontrowersyjna uczestniczka 1. edycji Top Model, teraz nie przypomina siebie. Co się z nią stało?

Paulina Pszech to uczestniczka pierwszej edycji Top Model. Już od samego castingu dała się poznać, jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Na przestrzeni lat bardzo się zmieniła i nie przypomina już dawnej siebie.

Paulina Pszech była w pierwszej edycji Top Model 

Kiedy ten program wchodził do Polski uważany był za absolutny hit. Paulina Pszech była jedną z uczestniczek, a także finalistek pierwszej edycji. Mimo kontrowersyjny wyglądu, na który składał się bardzo mocny makijaż i tlenione przedłużane włosy przekonała ona do siebie jurorów, którzy dali jej szansę. 

Te gwiazdy urodziły dziecko, a wyglądają lepiej niż przed ciążą. Ranking 10 najlepszych metamorfoz

Metamorfoza Pauliny Pszech w programie Top Model 

Już w samym show Paulina poddała się niesamowitej metamorfozie. Była modelka długie blond włosy zamieniła na krótkie, brązowe cięcie. Zrezygnowała z mocnego makijażu na rzecz tego bardziej naturalnego i dzięki temu udało jej się wystąpić w kilku odcinkach programu. Paulina odpadła tuż po nagiej sesji, kiedy to wdała się w konflikt z reżyserem i fotografem. 

Metamorfoza Pauliny Pszech w programie Top ModelMetamorfoza Pauliny Pszech w programie Top Model źródło: TVN Style

Kasia Warnke nie bez powodu zgoliła głowę, a my mamy wyjątkowy filmik z tej metamorfozy

Tak teraz wygląda Paulina Pszech 

Po dawnej modelce nie ma już śladu. Paulina nadal prowadzi swoje konto w social mediach, jednak gdyby nie to, że zgadza jej się imię i nazwisko na profilu to prawdopodobnie nikt by jej nie poznał. 

 

Modelka jest miłośniczką medycy estetycznej, którą też na co dzień się zajmuje. Paulina powróciła także do przedłużanych blond włosów, powiększyła sobie usta i piersi. 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

 

To jednak nie koniec jej przygód z chirurgią plastyczną. W programie Sekrety chirurgi emitowanym na TVN Style była modelka poddała się operacji powiększenia pośladków. 

Ból jest podobny do tego, jakby mi pupa zdrętwiała i piekła od środka tam, gdzie są implanty. Czuję to. Cieszę się, pomimo, że boli. Cieszę się też, że ten ból nie jest taki straszny, a ja już jestem po, mam tę pupę i gorzej być nie może - mówiła Pszech po zabiegu. 
 

Pamiętacie ją jeszcze? 

W pierwszej edycji "Top Model" Marta Szulawiak przeszła metamorfozę, ale to jak wygląda po urodzeniu trójki dzieci wbija w fotel

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.