Co się dzieje u Deynn i Majewskiego? Ich życie w LA kwitnie

Po wielkiej aferze z siostrą Deynn, ona i Majewski totalnie odcięli się od mediów. Kiedy wszyscy zastanawiali się co się z nimi dzieje, oni oświadczyli światu, że są małżeństwem. Teraz mieszkają w LA, a jak wygląda ich obecne życie?

Afera Deynn z siostrą. O co poszło?

Tą aferą żył cały internet. Siostra Deynn, Klaudia na swoim blogu opisała całą historię jej przeprowadzki z młodszą siostrą Natalką do Warszawy. Dziewczyny dzięki dobroci najstarszej siostry czyli Deynn miały dostać lepszy start w przyszłość. Okazało się, że Deynn wspólnie z Majewskim pomogli rodzinie, ale tylko w social mediach. Jeżeli obserwowaliście ich w tamtym okresie to mogliście zobaczyć, jak Daniel odwozi najmłodszą z sióstr do prywatnej szkoły czy zabiera na zakupy. Siostry Marity nie mieszkały z nią i Danielem, tylko w wynajętej przez parę kawalerce. Z początku wszyscy myśleli, że Deynn i Majewski opłacają mieszkanie dziewczynom, po czym okazało się, że Klaudia musi co miesiąc dawać Marcie 1000 zł za mieszkanie. Dodajmy, że Klaudia na co dzień pracowała w sklepie Żabka, więc prawdopodobnie jej pensja nie wynosiła więcej niż 2000 zł. Miarka się przebrała, kiedy to w sieci pojawił się filmik, w którym Deynn i Majewski śmieją się, że Natalka "ma obsrane majtki". Dziewczynkę to bardzo zawstydziło i prosiła siostrę i jej narzeczonego żeby nie wrzucała tego do sieci. Oczywiście filmik wylądował na jej Instagramie. Screeny z rozmów i całą historię Klaudia opublikowała w sieci. Gdzie leży prawda? To wiedza tylko sami zainteresowani. Tak czy inaczej siostry Deynn wróciły do rodzinnego miasta, a oni zaszyli się gdzieś w Polsce. 

Deynn nie odpuszcza hejterom. Fit blogerka szuka osoby, która prowadzi oczerniające ją konto i oferuje nagrodę w wysokości kilku tysięcy złotych

 

Kiedy był ślub Deynn i Majewskiego?

Pod koniec marca w sieci aż zawrzało. Na Instagramach Deynn i Majewskiego, na których przez kilka tygodni nie było nic publikowane, nagle pojawiły się zdjęcia z sesji ślubnej pary. Tym samy m potwierdzili oni, że są małżeństwem. Zdjęcia zostały opublikowane 29 marca, dlatego uroczystość zaślubin odbyła się prawdopodobnie właśnie w tym miesiącu. Deynn i Majewski nie zdecydowali się na klasyczne stylizacje ślubne, a pobrali się w dresach. Po tym ważnym w ich życiu wydarzeniu wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych, gdzie do dziś mieszkają. 

 

Tak wyglądał ślub Deynn i Majewskiego. Biała suknia i welon? Nie to zobaczycie na zdjęciach

Co Deynn robi w USA?

Po tym, jak wszystkie firmy zakończyły z nimi współpracę wielu zastanawiało się z czego była najpopularniejsza fit para w Polsce będzie żyć. Tego do końca nadal nie wiemy, ale jedno jest pewne, nie jest u nich tak źle jak mogłoby się wydawać. Deynn i Majewski trenują w jednej z najpopularniejszych siłowni Gold's Gym gdzie jednorazowe wejście kosztuje 25$, a miesiąc około 40$. Cena bardzo podobna do tych, które są w Warszawie, ale do wydatków dodajmy jedzenie na mieście, a także zakupy, którymi Deynn na bieżąco chwali się na Instagramie. Nikomu do portfela się nie zagląda, ale widać, że para jednak musiała się zabezpieczyć na taką ewentualność jaka się wydarzyła. Poza treningami Deynn i Majewski nagrywają vlogi na youtube i prowadzą swoje Instagramy. 

 

Deynn pozuje w majtkach 'Zostawiłam za sobą 12 kilo nieszczęścia, wstydu i samooceny poniżej zera.'

Deynn i Majewski pokazali mieszkanie w USA

Niedawno para pochwaliła się także całkiem sporym mieszkaniem, w którym obecnie mieszka. Zaczynali od tego, że nie mieli łóżka i spali na materacu, a obecnie mają ogromny plazmowy telewizor, a także garderobę z ogromną ilością ubrań. Dodatkowymi atutami ich mieszkania jest prywatny basen i widok na zatokę z jachtami. 

 

Tak wygląda mieszkanie Deynn i MajewskiegoTak wygląda mieszkanie Deynn i Majewskiego www.instagram.com/deynn

Rodzina Deynn i Majewskiego powiększyła się o kolejnego członka. Czy trener i blogerka poradzą sobie w nowej roli?

Garderoba w mieszkaniu Deynn i MajewskiegoGarderoba w mieszkaniu Deynn i Majewskiego www.instagram.com/deynn

Tęsknicie za nimi? 

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Więcej o: