8 lat na okładkach Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Jak bardzo zmieniła się piosenkarka?

Marina Łuczenko-Szczęsna swoją karierę zaczynała nie jako piosenkarka, a aktorka w serialu "39 i pół". Od tego momentu minęło kilka dobrych lat, a ona bardzo się zmieniła. Kiedy wyglądała lepiej?

Marina Łuczenko-Szczęsna jest piosenkarką 

Choć wielu uważa, że medialny rozgłos zawdzięcza swojemu mężowi Wojtkowi Szczęsnemu, to tak naprawdę było o niej głośno na długo przed tym jak go poznała. Marinę mogliśmy oglądać w popularnym serialu 39 i pół, ale przede wszystkim kilka lat temu mogliśmy słuchać jej muzyki w każdej stacji i telewizji muzycznej. Niedawno wydała długo wyczekiwaną płytę, która przypadał do gustu polskim gwiazdom takim, jak Ewa Chodakowska, Sara Boruc czy Julia Wieniawa

 

Dziewczyna Jana Bednarka opowiada o pierwszej randce z piłkarzem "Najpierw poznałam jego menadżerów, rodziców, a dopiero na końcu Janka"

Marina Łuczenko-Szczęsna jest żoną bramkarza Wojciecha Szczęsnego 

To był jeden z najgłośniejszych ślubów w polskim show-biznesie, ale dopiero po fakcie. Marina i Wojtek długo ukrywali datę ceremonii do tego stopnia, że zaproszeni goście do ostatniej chwili nie widzieli gdzie lecą na uroczystość zaślubin. Ostatecznie para pobrała się w Grecji na peryferiach Aten. Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła wszystkich swoją piękną kreacją. W tym roku para świętowała drugą rocznicę ślubu. 

Marina na okładce z 2010 roku 

Pierwszą okładkę z Marina w roli główniej mogliśmy oglądać w 2010 roku, kiedy to wzięła udział w sesji do magazynu Cosmopolitan. Na okładce czytamy:

Marina Łuczenko. Na scenę pop wchodzi nowa królowa?

Marina na okładce magazynu Cosmopolitan w 2010 rokuMarina na okładce magazynu Cosmopolitan w 2010 roku www.instagram.com/marina_official

Przez dłuższy czas rzeczywiście tak było, aż do momentu kiedy to Marina zmagała się z problemami z głosem. Piosenkarka musiała też przejść operację. 

Sara Boruc wydaje singiel "W końcu!!!! Najbardziej wyczekiwana muza" - komentują fani. Będzie hit?

Jak widać na załączonym zdjęciu gwiazda znacząco się zmieniła, ale tylko w kwestii wagi. Osiem lat temu gwiazda miała kilka kilogramów więcej co widać szczególnie wtedy, kiedy zestawimy sobie dwa zdjęcia obok siebie. Poniżej możecie zobaczyć, jak Marina prezentuje się na okładce z 2017 roku z mężem Wojciechem Szczęsnym. 

Marina na okładce magazynu Gala z Wojciechem Szczęsnym w 2017 rokuMarina na okładce magazynu Gala z Wojciechem Szczęsnym w 2017 roku www.instagram.com/marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek spodziewają się dziecka 

Już wkrótce Marina i Wojtek przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka z piłkarzem tak samo, jak przy okazji ślubu długo ukrywali rosnący brzuszek. Radosną nowiną pochwalili się z fanami na swoich profilach na Instagramie. 

 

Marina kilka dni temu pokazała także, jak tańczy w ciąży, a w komentarzach pod zdjęciem od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. 

Mundial 2018: Takie ciała ma nasza polska reprezentacja. Na widok niektórych uginają nam się kolana

 
Z tylu nie widać nawet, ze jesteś w ciąży. Super wyglądasz! Ciąża Ci służy - pisali pod wideo. 

Zobaczcie w galerii wszystkie okładki Mariny na przestrzeni 8 lat. Bardzo się zmieniła?

Ewa Chodakowska ćwiczy do hitu Mariny, a ta komentuje 'Wow, jaram się!'

Dominika Grosicka: Chciałam zrobić trening Kamila od trenera przygotowania fizycznego. W tylu seriach i powtórzeniach chyba bym umarła [DRUGA POŁOWA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.