Kasia Dziurska jako nastolatka miała problemy "Nierozsądne myślenie doprowadziło mnie prawie do anoreksji"

Katarzyna Dziurska jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek bikini fitness w Polsce w poruszającym wpisie na Instagramie przyznała się do problemów, z którymi zmagała się jako nastolatka. Teraz prowadzi zdrowy styl życia, ale nie zawsze tak było.

Katarzyna Dziurska jest zawodniczką bikini fitness

Karierę w mediach społecznościowych zaczęła robić właśnie od tego, że pokazywała jak przygotowuje się do zawodów bikini fitness. Jest mistrzynią świata, a także multimedalistką z innych zawodów sylwetkowych. Fani tak bardzo polubili Kasię Dziurską, że w sieci obserwuje ją już ponad 270 tysięcy osób! Niedawno wzięła udział w popularnym programie na Polsacie. 

 

Znacie ją z programu 'Taniec z gwiazdami', ale widzieliście, że ma takie ciało? Zobaczcie, jak Izabela Janachowska prezentuje się w bikini

Kasia Dziurska w Tańcu z gwiazdami 

Producenci programu Taniec z gwiazdami w tym roku zaprosili do udziału w show także Katarzynę Dziurską. Od samego początku jurorzy byli zachwyceni jej umiejętnościami, a także nie mogli wyjść z podziwu, jak z odcinka na odcinek polepsza swoją technikę tańca. Ciężka praca pozwoliła jej dostać się do ścisłego finału, ale w ostatnim odcinku tańca z gwiazdami przegrała rywalizację z Beatą Tadlą, która ostatecznie wygrała całe show. 

 

Honorata Skarbek odsłania płaski brzuch na nowym zdjęciu, ale gdzie te mięśnie z poprzednich wakacji?

Dziurska o anoreksji 

Biorąc pod uwagę fakt, że bycie zawodniczką bikini fitness wymaga ogromnej samodyscypliny, regularnych treningów i zdrowej diety to ostatni post Kasi wzbudził w sieci spore poruszenie. Gwiazda przyznała się do tego, że była już na skraju anoreksji. Co jeszcze napisała? 

Będąc nastolatką, nie akceptowałam swojego ciała, stwierdziłam, że jak będę mniej jeść, a więcej trenować to moja forma się polepszy, to błędne, nierozsądne myślenie doprowadziło mnie prawie do anoreksji.. po kilku latach podał mnie efekt jojo, nadmierne kg i ponowny brak akceptacji siebie.. zapętliłam się w tym świecie. Przez lata pracowałam nad sobą, uczyłam się jak pokochać siebie i swoje ciało i teraz jestem z siebie mega dumna! cieszę się z progresu który zrobiłam nie tylko jeśli chodzi o wygląd ale i umysł i podejście do własnej samooceny. Akceptuj siebie w pełni, chcesz coś zmienić? To to zrób ale przede wszystkim bądź szczęśliwy -napisała pod zdjęciem. 

Tylu zdjęć z przeszłości nie pokazała żadna gwiazda. 17 letnia Beata Tadla jest nie do poznania

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek, które zaczęły zwierzać się Kasi, że tak jak ona mają problemy z akceptacją siebie. 

Wiedzieliście, że tak wyglądało kiedyś jej życie? 

Zawodniczka bikini fitness pozuje nago i tym samym odsłania źródło swoich kompleksów. Takiego zdjęcia nikt się nie spodziewał

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.