Ma 45 lat a figurę, jak nastolatka. Szczupła sylwetka Gwyneth Paltrow to zasługa tego triku

Gwyneth Paltrow to jedna z najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Gwiazda od zawsze może pochwalić się szczupłą i zadbaną sylwetką. Okazuje się, że takie ciało to zasługa kilki prostych trików, które aktorka stosuje od lat.

Gwyneth Paltrow jest popularną aktorką 

Praktycznie co roku możemy ją oglądać w hitowych kinowych produkcjach. W 1995 roku zagrała w filmie Siedem razem z Morganem Freemanem i Bradem Pittem. Fani kojarzą ją również z filmu Iron Man, w którym zawsze wyglądała perfekcyjnie, a jej stylizacje jeszcze bardziej podkreślały szczupłą sylwetkę. 

Wiemy, jak wygląda trening Shakiry! Oto jej ćwiczenia, które wykonuje przed trasą koncertową. Jak gwiazda dba o płaski brzuch?

 

Aktorka ćwiczy pod okiem trenerki 

Tak szczupła i umięśniona sylwetka Gwyneth Paltrow to zasługa regularnych treningów pod okiem trenerki Tracy Anderson. To właśnie dzięki niej aktorka, jak napisała w poście na Instagramie może pokazywać się w kostiumie kąpielowym mając 45 lat. 

Sara Boruc pokazała zdjęcie w skąpym bikini. 'Ogień' - skomentowała Ania Lewandowska

Jej umięśnione ciało mogliśmy oglądać np. na okładce amerykańskiego magazynu Women's Health.

 

Sekret szczupłej sylwetki Gwyneth Paltrow

Od lat aktorka odżywia się bardzo zdrowo, a dodatkowo wydała ona nawet cztery książki kucharskie. Gwiazda dzień rozpoczyna od śniadania, na które składa się białkowy koktajl z mleka migdałowego, maca, proszku białka grzyba wanilii i kilku innych zdrowych składników. Na lunch aktorka stawia na sałatkę z tuńczykiem i pomidorami lub azjatycką sałatkę z kurczakiem. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej jeżeli chodzi o kolację Gwyneth Paltrow. Gwiazda w tym posiłku pozwala sobie na wszystko, ale trzyma się zawsze jednej zasady. 

Zwykle jem wszystko, co chcę, ale zawsze staram się unikać wysoko przetworzonej żywności i syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy - powiedziała w jednym z wywiadów.
 

Karolina Ferenstein-Kraśko w skąpym topie chwali się idealnie płaskim brzuchem. Zdradziła też, jak dba o figurę

Jak widać żeby osiągnąć taką sylwetkę, jaką ma Gwyneth Paltrow można jeść wszystko, ale trzeba zachować umiar i proporcje, bo która z nas nie chciałaby tak wyglądać mając 45 lat? 

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Honorata Skarbek odsłania płaski brzuch na nowym zdjęciu, ale gdzie te mięśnie z poprzednich wakacji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.