Honorata Skarbek odsłania płaski brzuch na nowym zdjęciu, ale gdzie te mięśnie z poprzednich wakacji?

Ulubienica młodego pokolenia, Honorata Skarbek od dłuższego czasu w mediach społecznościowych eksponuje swój płaski i umięśniony brzuch. Nowe zdjęcie w kostiumie jednak nie wygląda tak samo, jak to z poprzednich wakacji. Fani mieli rację, że majstrowała w photoshopie?

Honorata Skarbek to piosenkarka 

Honorata Skarbek swoją karierę w mediach rozpoczęła już jako 16 latka, kiedy to na antenie stacji telewizyjnej MTV wzięła udział w programie "Sweet Sixteen". Już wtedy pokazała, że jej największą pasją jest muzyka. Honorata Skarbek na przestrzeni lat wydała 4 płyty, z czego jej ostatnia Sunset zdobywa coraz większą popularność w sieci. 

Tak Robert Lewandowski relaksuje się przed mundialem. Na imprezie w basenie nie zabrakło innych piłkarzy

Piosenkarka uwielbia chwalić się ciałem 

Jakiś czas temu, podczas ostatnich wakacji Honorata Skarbek pochwaliła się bardzo umięśnionym brzuchem. Część fanów zarzuciła gwieździe, że oszukuje swoich fanów i brzuch dorobiła sobie w programie graficznym. Gwiazda pod jednym ze zdjęć zapytała swojego trenera: 

@gauer_fitness Jeśli ludzie piszą mi, ze dorobiłam sobie brzuch, to znaczy, ze forma jest ok ? - napisała pod zdjęciem. 
 

Piosenkarka kilka dni temu pochwaliła się nowym zdjęciem w bikini, na którym nie widzimy już tak umięśnionej sylwetki, jak wcześniej. Czy fani mieli jednak rację? Prawdopodobnie na nowej fotce Honorata nie napięła tak mięśni brzucha, a także tego dnia mogło być zupełnie inne światło niż na słonecznych Seszalach. Tak czy inaczej, porównując te dwa zdjęcia widać znaczącą różnicę. 

Sara Boruc wydaje singiel "W końcu!!!! Najbardziej wyczekiwana muza" - komentują fani. Będzie hit?

 

Honorata Skarbek dużo ćwiczy na siłowni 

Nie da się ukryć, że piosenkarka przeszła znaczącą metamorfozę, bo jeszcze kilka lat temu nie było mowy o tak umięśnionym ciele gwiazdy. Skarbek ćwiczy na siłowni pod okiem trenera gwiazd Tadeusza Gauera, który ćwiczy również z Jessiką Mercedes, Dawidem Kwiatkowskim czy raperem Quebahombre. 

Naga Maja Sablewska kusi na Instagramie "Troszkę przesadzasz. Takie zdjęcia nie są odpowiednie do udostępniania dla wszystkich"

 

Seksowna Lindsay Lohan pokazała swoje stare zdjęcie. Pamiętacie ją z tamtych czasów?

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.