Naga Maja Sablewska kusi na Instagramie "Troszkę przesadzasz. Takie zdjęcia nie są odpowiednie do udostępniania dla wszystkich"

Maja Sablewska, stylistka i doradca wizerunkowy coraz częściej w swoich social mediach publikuje odważne zdjęcia. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i pokazała się zupełnie nago. Czy wypada jej publikować takie zdjęcia?

Maja Sablewska prowadzi swój program S.O.S

Maja Sablewska to znana w mediach stylistka, która pomaga kobietom z całej Polski w kwestii wizerunku w swoim programie S.O.S czyli Sablewska od stylu. Gwiazda sama przeszła ogromną metamorfozę, schudła, zmieniła fryzurę i teraz jest inspiracją dla wielu kobiet. 

Sara Boruc wydaje singiel "W końcu!!!! Najbardziej wyczekiwana muza" - komentują fani. Będzie hit?

Odważne zdjęcia gwiazdy 

Sablewska nie od dziś na swoim Instagramie pokazuje odważne, kuszące zdjęcia. Maja zachęca do akceptowania swojego ciała. Niestety nie wszyscy są zachwyceni takim przekazem, który Maja pokazuje w mediach społecznościowych. 

W pierwszej edycji "Top Model" przeszła metamorfozę, ale to jak wygląda po urodzeniu trójki dzieci wbija w fotel

 
Troszkę przesadzasz. Takie zdjęcia nie są odpowiednie do udostępniania dla wszystkich. Rozumiem że jesteś pewna siebie i podobasz się sobie i powinnaś zachować to dla siebie. Moim skromnym zdaniem - napisała jedna z fanek pod zdjęciem. 

Seksowna Lindsay Lohan pokazała swoje stare zdjęcie. Pamiętacie ją z tamtych czasów?

Pod innym zdjęciem z tej samej sesji Sablewska napisała tak: 

Taka dygresja... nie można się porównywać do innych i nie można się niczego bać. Życie pisze różne scenariusze i nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię szczęście o którym nawet nie marzyłaś.Ktoś mógłby powiedzieć, łatwo napisać - gorzej wykonać. Otóż... pewnie, ale warto spróbować. Praca nad sobą, nad swoją świadomością to najlepsza inwestycja jaką poczyniłem i inwestuje dalej, bo wierzę że niemożliwe nie istnieje. Wierze w siebie i w pracę z sensem nie tylko dla... siebie. Wszystkiego dobrego dla Was.
 

Tak jak wcześniej pisaliśmy nie wszyscy są zachwyceni takim przekazem w mediach społecznościowych, ale większość fanów podziwia Maję za to jaką jest osobą i co robi dla innych. Pod zdjęciami pojawiły się też komentarze, że jest ideałem kobiety. 

A czy dla Was takie zdjęcia nie są już lekką przesadą? 

Przedsiębiorczy Grzegorz Krychowiak otworzył swój własny sklep w Warszawie. Co będzie można kupić u piłkarza?

Więcej o: