W pierwszej edycji "Top Model" przeszła metamorfozę, ale to jak wygląda po urodzeniu trójki dzieci wbija w fotel

Po pierwszej edycji "Top Model" wiele z uczestniczek zrobiło karierę, ale nie ona. Marta Szulawiak zniknęła z mediów, a teraz ledwo poznaliśmy ją na zdjęciach. Jak zmieniła się była modelka i co dziś robi na co dzień?

Top Model w Polsce

Na ten program czekali wszyscy. Kiedy stacja TVN ogłosiła, że na ich antenie pojawi się popularne show zainteresowanie modelingiem wzrosło. Na castingi do programu przyszły tłumy chętnych co cieszyło nie tylko produkcję, ale również jurorów. Pierwszy odcinek mogliśmy obejrzeć 8 września 2010 roku. 

20 lat minęło, jak jeden dzień. Tak zmieniły się aktorki 'Seksu w wielkim mieście'

Marta Szulawiak w Top Model 

W programie pojawiła się także dość kontrowersyjna postać, jak na tamten czas czyli Marta Szulawiak. Blondynce udało się nawet dojść do ścisłego finału i wystąpić w kilku sesjach zdjęciowych w tym nawet jednej rozbieranej. Największą sensację wzbudził fakt, że Marta tańczyła na rurze. Po programie nie zrobiła zawrotnej kariery w modelingu, a chciała zostać politykiem. Szulawiak miała nawet kandydować w wyborach z listy SLD. 

 

Marcelina Leszczak z 'Top model' niedawno urodziła. Teraz pokazuje, jak wygląda jej ciało po ciąży. Zaskoczeni?

Marta Szulawiak wzięła ślub z biznesmenem 

W 2011 roku postanowiła odciąć się od mediów i poświęcić w rodzinie. Wyszła za mąż za biznesmena Mariusza Turskiego, z którym już w dniu ceremonii ślubnej była w ciąży. Para wspólnie wychowuje teraz trójkę dzieci. Te kilka porodów bardzo zmieniło ciało byłej modelki, ale ta postanowiła wziąć się w garść i wrócić do wcześniejszej formy. Efekt jest naprawdę zaskakujący. 

Marta Szulawiak schudła 16 kg

Jej determinacja pozwoliła jej schudnąć aż 16 kilogramów, a zdjęcie przed i po mówi samo za siebie. 

 

Taki efekt to ciężka praca na siłowni, a także treningi EMS, które wykorzystują elektrostymulację mięśni. Na swoim blogu Marta napisała również, jak wyglądała jej dieta i z czego musiała zrezygnować by osiągnąć taki efekt. 

W pierwszej kolejności odstawiłam słodycze i węglowodany. Pożegnałam się z makaronami i chlebem, które tak uwielbiam. Przestałam podjadać. Zgłosiłam się do konkursu organizowanego przez BodyLab i wygrałam karnet darmowych treningów #ems dla #matkipolki trenuję 2 razy w tygodniu - napisała. 

Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem w bikini. 'Idealna figura nic dodać nic ująć' - piszą fani

Spektakularna metamorfoza Marty Szulawiak 

Trzeba przyznać, że była modelka wygląda teraz świetnie, a po jej profilu na Instagramie możemy stwierdzić, że to nie koniec jej przygody ze zdrowym, stylem życia i sportem. Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

 
 
 

Pamiętacie ją jeszcze? 

Julia z 'Projekt Lady' przeszła ogromną metamorfozę! Schudła i chętnie chwali się figurą na odważnych zdjęciach

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji programu 'Projekt Lady' o swojej przemianie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.