Nowość od Ani Lewandowskiej - czekoladowe przekąski. To może być absolutny hit

Ania Lewandowska co chwila do swojej oferty dołącza nowości. Tym razem trenerka postawiła na owoce, orzechy i ziarna kawy w czekoladzie. Sprawdziliśmy ile to kosztuje i jak smakuje.

Ania Lewandowska ma kilka biznesów 

Ania Lewandowska to prawdziwa kobieta biznesu. W skład jej imperium wchodzi: Foods by Ann, Baby by Ann, Healthly Plan by Ann, Healthly Center by Ann, ale oprócz tego trenerka organizuje obozy sportowe, pisze książki i nagrywa płyty treningowe. Przed chwilą jej oferta sklepu ze zdrową żywnością powiększyła się o kolejne produkty. 

Foods by Ann to jedna z najszybciej rozwijających się marek 

Okazuje się, że Ania Lewandowska co chwila do oferty Foods by Ann dołącza nowe produkty. Dzięki temu jej biznes cały czas kwitnie, a fanki są tym zachwycone. Do tej pory w Polsce nie było tak prężnie rozwijającej się marki żywieniowej, która jest nie tylko smaczna, ale przede wszystkim zdrowa. 

Czekoladowe przekąski od Ani LewandowskiejCzekoladowe przekąski od Ani Lewandowskiej www.instagram.com/foods_by_ann

Lewandowska jako pierwsza wprowadziła adaptogeny 

W tym roku po raz pierwszy za sprawą Ani Lewandowskiej mogliśmy usłyszeć o adaptogenach. Okazuje się, że wiele z nich ma bardzo korzystny wpływ na nasze życie. Dzięki nim nie tylko jesteśmy w stanie lepiej się wysypiać, ale także zminimalizować stres, a także podkręcić proces odchudzania. Ania do swojej ofert włączyła aż 6 suplementów diety: Reishi, Kordyceps, Traganek, Gotu Kola, Ashwaganda, Rhodiola, Schisandra, Żeń-szeń. 

Metabolizm - produkt wspomagający odchudzanie od Ani Lewandowskiej 

Niedawno do oferty Ani Lewandowskiej trafił produkt, który ma za zadanie pomóc nam jeszcze bardziej podkręcić metabolizm. W jego składzie nie znajdziemy żadnych substancji chemicznych, a tylko te naturalne. W skład Metabolizmu wchodzi kapsułka na dzień i na noc. 

Absolutna nowość od Ani Lewandowskiej - owoce w czekoladzie 

Niedawno Ania zapowiedziała, że szykuje się dużo nowości w jej sklepie Foods by Ann. Tak jak powiedziała, tak też się stało. Oferta Foods by Ann właśnie powiększyła się o czekoladowe przekąski, na które większość czekała, jak powiedziała sama Ania Lewandowska. 

Kochani!!! Przedstawiam Wam coś, na co chyba większość czekała (a przynajmniej ja  CZEKOLADOWE przekąski!  JUŻ W SKLEPIE!A mianowicie:- Morwa biała w czekoladzie 
-Jagody inkaskie w czekoladzie
- Ziarna kakaowca w czekoladzie
- Ziarna kawy w czekoladzie
-Jagody goji w czekoladzie
-Suszone mango w czekoladzie
Wszystko ekologiczne i zdrowe.

Czekoladowe przekąski Foods by AnnCzekoladowe przekąski Foods by Ann Myfitness.pl

Czy czekoladowe przekąski od Ani Lewandowskiej okażą się hitem? 

Mówi się, że czego trenerka się nie dotknie, to zamienia się w złoto i w tym wypadku może być podobnie. Patrząc na komentarze pod zdjęciem zapowiadającym nowy produkt fani są zachwyceni nowością. Nam również udało się przetestować te produkty i jednoznacznie możemy stwierdzić, że takich produktów na rynku zdrowych słodyczy jeszcze nie było. Cena jednego opakowania to koszt 12,99 zł, ale obecnie możecie je kupić w cenie 9,99 zł na stronie Foods by Ann. 

Sprawdziłyśmy nowość od Ani LewandowskiejSprawdziłyśmy nowość od Ani Lewandowskiej Myfitness.pl

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.