Schudła po porodzie. Zobacz, jak udało jej się znaleźć motywację

Zuzia to młoda mama, która po urodzeniu synka postanowiła podjąć wyzwanie i wziąć udział w programie "Hot Mama Challenge". Poznajcie jej historię i zobaczcie, jak wyglądała jej walka o lepsze samopoczucie i sylwetkę.

Zuzia, opowiedz mi jak zaczęła się Twoja historia? 

Cześć. Jestem Zuza, 8 miesięcy temu urodziłam tego króla. Jestem dość młodą osobą, bo mam zaledwie 23 lata. Zawsze chciałam być mamą, ale nigdy nie sądziłam, że nastąpi to tak szybko. Względy zdrowotne poniekąd zmusiły mnie do podjęcia tej decyzji tak wcześnie. Oczywiście niczego nie żałuje. Wystarczy na niego spojrzeć. Przed ciążą tańczyłam parę lat w formacji, w mieście Augustowie. No, ale ta kariera zakończyła się wraz z wyjazdem na studia.

Czyli postanowiłaś rozpocząć swoją metamorfozę po urodzeniu dziecka?

Tak, w ciąży przybyło mi bardzo dużo... aż wstydzę się powiedzieć. Dwucyfrowa liczba. Po porodzie brakowało mi motywacji do zabrana się do ćwiczeń, do diety i dzięki zajęciom "Hot Mama Challenge" zaczęłam ćwiczyć 3 razy w tygodniu i utrzymywałam dietę.

Schudła po porodzie. Zobacz jak znalazła motywacjęSchudła po porodzie. Zobacz jak znalazła motywację Samo centrum wszechświata

A jak wyglądała Twoja dieta?

To znaczy starałam się zachowywać zbilansowane posiłki, jednak czasem... No słodycze są pokusom. Często miałam problem z nadchodząca pokusą na coś słodkiego. Najczęściej była to czekolada. Były nawet takie momenty, w których mój narzeczony musiał biec do sklepu, bo pragnienie było aż tak duże. Znalazłam zajęcia, na które mogę chodzić z dzieckiem. No i dzięki temu udało mi się wrócić prawie do formy sprzed ciąży. Zostały 2 kilogramy, ale w sumie chciałabym zrzucić 8. W czerwcu czeka mnie bardzo ważna uroczystość, także mam nadzieję, że do tego czasu dam radę.

A opisałabyś, jak teraz wygląda Twój dzień pod kątem diety? 

Staram się jeść owsiankę, potem, jest to jakaś przekąska typu jabłko lub jogurt. Na obiad jest to najczęściej jakiś ryż albo makaron z kurczakiem, potem jakaś garstka orzechów i na kolację jakaś sałatka z tuńczykiem.

I jak oceniasz efekty swojej metamorfozy? Zauważyłaś zmianę? 

Dzięki "Hot Mama Challenge" udało mi się zgubić około 5 kg w 5 tygodni. Także drogie mamy nie ma na co czekać, trzeba wracać do formy sprzed ciąży. Na pewno poczujecie się lepiej.

Więcej o: