Aplikacja Diet&Training by Ann podbija internet. Ile kosztuje i co nam daje?

Ania Lewandowska już nie tylko wymyśla zdrowe przepisy i superfoods, ale również postanowiła stworzyć aplikację, która ma łączyć w sobie plan dietetyczny z planem treningowym. Ile kosztuje i co możemy w niej znaleźć?

Biznesy Ani Lewandowskiej to prawdziwa żyła złota 

Ania Lewandowska już nie raz udowodniła, że ma głowę do biznesów. Pierwszym jej ogromnym sukcesem okazało się Foods by Ann, które okazało się absolutnym hitem jeżeli chodzi o rynek żywieniowy. Już wkrótce trenerka rusza z kolejnymi pomysłami, ale dziś przyjrzyjmy się bliżej aplikacji dietetyczno- treningowej Diet&Training by Ann, którą niedawno stworzyła. 

Diet by Ann - aplikacja Ani Lewandowskiej 

Trenerka wpadła na genialny pomysł stworzenia aplikacji, która po pierwsze po krótkim wywiadzie układa nam spersonalizowaną dietę. Po drugie przed jej rozpoczęciem mamy przygotowaną listę zakupów, która jest dużym ułatwieniem, kiedy jesteśmy w sklepie. Po trzecie mamy nie tylko rozpisane co jeść każdego dnia, ale również przygotowany jest przepis praktycznie do każdego dania i w każdym posiłku wyliczona ilość kalorii, białka, tłuszczy i węglowodanów. Nasz plan dietetyczny jest również połączony z naszymi treningami. Jeżeli jesteście aktywni fizycznie, to nie tylko wśród swojego jadłospisu macie takie posiłki jak śniadanie, drugie śniadanie obiad czy kolacja, ale również posiłek przedtreningowy i po treningowy. 

Diet by AnnDiet by Ann Aplikacja Diet&Training by Ann

Ile kosztuje miesiąc diety u Ani Lewandowskiej? 

Choć mogłoby się wydawać, że nie każdy może sobie pozwolić na plan dietetyczny od jednej z najlepszych trenerek w Polsce, to Ania Lewandowska za swój produkt, a dokładniej spersonalizowaną dietę chce 54,99 zł. To cena za jeden miesiąc diety u żony Roberta Lewandowskiego. Biorąc pod uwagę fakt, jak wiele opcji mamy dostępnych w aplikacji, to ta cena nie jest wcale aż tak wysoka.

Training by Ann - aplikacja Ani Lewandowskiej 

Niedawno do aplikacji dietetycznej Ania dołożyła coś więcej, a mianowicie treningi. Od teraz możecie ćwiczyć nie tylko z jej płytami DVD, ale również aplikacją. To kolejny genialny pomysł trenerki, który  bardzo przypadł do gustu jej fankom. Ania Lewandowska spędziła wiele godzin na planie zdjęciowym, ale efekt tego jest taki, że w aplikacji dostępnych jest wiele rodzai treningów, a w związku z tym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Training by AnnTraining by Ann Aplikacja Diet&Training by Ann

Jak ćwiczyć z aplikacją Diet&Training by Ann? 

To banalnie proste! Do każdego planu treningowego dołączone są krótkie wideo, na których doskonale widać jak poprawnie wykonywać dane ćwiczenie. W zależności od stopnia zaawansowania możemy wybrać trening od krótkiego, który trwa około 30 minut do długiego, który trwa około 50 minut. Ania Lewandowska proponuje nam również najróżniejsze programy treningowe takie, jak Start, TX5, Easy TX7, Medium TX7, Hard TX7. Ania zadbała o każdy najmniejszy szczegół tworząc aplikację treningową, a to wszystko po to by osobom z nią ćwiczącym, jak najbardziej ułatwić trening. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Ile kosztuje trening w aplikacji Diet&Training by Ann? 

Sam pakiet treningowy w aplikacji Diet&Training by Ann kosztuje 47,99 zł miesięcznie. Istnieje również możliwość skorzystania z pakietu dieta+ trening i tutaj ceny kształtują się następująco:

  • 1 miesiąc - 89,99 zł
  • 2 miesiące - 129,99 zł
  • 3 miesiące - 149,99 zł

Gdzie kupić aplikację Diet&Training by Ann?

Aplikacja dostępna jest na smartfony z oprogramowaniem iOS i Android. Można ją kupić w sklepie AppStore i Google Play. 

Ania Lewandowska wprowadza nowy produkt do swojej oferty. Teraz jest bardzo modny, a wkrótce może okazać się prawdziwym hitem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.