Lewandowska pokazała, jak ćwiczy z córeczką w swoim centrum. Uroczy widok to mało powiedziane

Ani Lewandowskiej udaje się pogodzić życie zawodowe z macierzyństwem. Czasami jednak na sali treningowej Ania ma małego gościa. Zobaczcie, jak żona Roberta Lewandowskiego ćwiczy z Klarą.

Ania Lewandowska niedawno otworzyła kolejny biznes 

Już jakiś czas temu na mapie stołecznej Warszawy, a dokładnie na Sadybie powstało zupełnie nowe miejsce, które Ania Lewandowska mocno promuje w swoich social mediach. Mowa oczywiście o Healthly Center by Ann. To właśnie tam każdy z nas będzie mógł wykonać trening personalny, ale również skorzystać z konsultacji dietetycznej, treningu mentalnego, testów wytrzymałościowych czy konsultacji psychologicznej. Tworząc to miejsce Ania Lewandowska zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a to wszystko po to, by podopieczni Healthly Center by Ann mogli zostać obsłużeni kompleksowo. Do tej pory w żadnym z klubów fitness nie mieliśmy aż tak dużo specjalistów w jednym miejscu. 

Gwiazdy trenują w Healthly Center by Ann 

Tego można było się spodziewać. Wśród znajomych Ani Lewandowskiej znajdziemy mnóstwo osobowości telewizyjnych i gwiazd z pierwszych stron gazet. Wiele z nich uczestniczyło już w obozach organizowanych przez trenerkę w Dojo Stara Wieś. Niedawno swój pierwszy trening w Healthly Center by Ann zrobiła Zosia Ślotała, która już od dłuższego czasu trenuje z Kubą z teamu Ani Lewandowskiej. Panie tak się zaprzyjaźniły, że Zosia niedawno poleciała do Monachium żeby odbyć trening personalny z samą Anią. 

Lewandowska trenuje z Klarą w Healhtly Center by Ann

Niedawno na profilu Ani Lewandowskiej pojawiło się urocze zdjęcie trenerki z córeczką Klarą. Fotkę gwiazda podpisała tak:

Trening z moją miłością!

Widać, że trening zmęczył Anię, ale z kolei jej córeczka świetnie się bawi wspinając się na mamę. Fanki są zachwycone każdym takim zdjęciem, kiedy to Lewandowska pokazuje jak godzi macierzyństwo np. właśnie z treningiem. 

 

Czy można będzie ćwiczyć z Anią Lewandowską?

Pod jednym ze zdjęć Ani Lewandowskiej pojawiło się mnóstwo zapytań czy w Healthly Center by Ann będzie można ćwiczyć bezpośrednio z Anią Lewandowską. Trenerka odpowiedziała, że tak chociaż pewnie będą do niej bardzo długie kolejki z racji tego, że na co dzień Ania mieszka przecież w Monachium. 

Ile kosztuje trening w Healthly Center by Ann? 

Niektórzy zastanawiali się również, jak dużo musimy wydać że by pójść na trening z kimś z teamu Lewandowskiej. Poniżej przedstawiamy wam kilka cen z Healhtly Center by Ann: 

  • trening personalny - 250 zł/60 min
  • trening EMS - 200 zł/60 min
  • trening mentalny - 250 zł/60 min
  • kompleksowa konsultacja z dietetykiem - 300 zł/60 min
  • pierwsza konsultacja fizjoterapeutyczna 200 zł/60 min 
  • kinesiotaping - 99 zł/30 min
  • badania Wydolnościowe na bieżni - 350 zł/60 min

Gwiazdy przygotowują się do lata w Healthly Center by Ann. Kto zrzuca zimową oponkę z Anią?

Turbospalanie. Trening odchudzający - 200 kcal w niecałe 15 minut

Więcej o: