Ania Lewandowska podbiła produktami "Foods By Ann" rynek zdrowej żywności

Ania Lewandowska to kobieta biznesu. Trenerka nie tylko nagrywa płyty DVDm wydaje książki, ale również organizuje obozy, a od jakiegoś czasu także tworzy produkty "Foods by Ann". Co znajdziemy w jej ofercie i co warto mieć w swojej lodówce?

Ania Lewandowska od lat jest czołową trenerką 

Ania Lewandowska ze sportem związana jest, od kiedy była już małą dziewczynką. Przez wiele lat była czołową zawodniczką kadry narodowej w karate. Jej miłość do aktywności fizycznej stała się również miłością do zdrowej diety. W tym kierunku Ania się dokształcała i zresztą nadal to robi. Wielu uważa, że to właśnie dzięki niej Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ania Lewandowska ze sportem związana jest, od kiedy była już małą dziewczynką. Przez wiele lat była czołową zawodniczką kadry narodowej w karate. Jej miłość do aktywności fizycznej stała się również miłością do zdrowej diety. W tym kierunku Ania się dokształcała i zresztą nadal to robi. Wielu uważa, że to właśnie dzięki niej Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.

Lewandowska zaczynała od bloga 

Ania swoją przygodę z mediami tak naprawdę zaczęła od założenia bloga "Healthly Plan by Ann". To właśnie na nim mogliśmy zobaczyć jej pierwsze autorskie zdrowe przepisy. Coraz więcej kobiet zaczęło się nimi inspirować, a przez to Ania zaczęła się jeszcze bardziej rozwijać. Niedługo po tym powstało kilka książek z jej przepisami "Żyj zdrowo i aktywnie z Ann", czy "Zdrowe gotowanie by Ann". Do dziś na jej blogu czy Instagramie znajdziemy mnóstwo przydatnych zdrowych przepisów na pełnowartościowe posiłki, czy fit słodycze.

"Foods by Ann" - nowy pomysł na biznes 

Rok 2016 był przełomowym momentem w karierze trenerki. Po wielu miesiącach przygotowań do sprzedaży w końcu trafiły jej zdrowe batony "Power Bar" sprzedawane w sklepie "Foods By Ann". Jak możemy się domyślać Ania Lewandowska tym samym stworzyła biznes, który zaczął przynosić jej ogromne dochody. Jej flagowy produkt, czyli batony pokochali nie tylko najbliżsi trenerki, ale również znani piłkarze, ich partnerki i tysiące kobiet na całym świecie. Wraz z dużym zainteresowaniem produktem Ania sukcesywnie do swojej sprzedaży wprowadzała coraz to nowsze produkty.

Produkty "Foods by Ann" 

Ania Lewandowska zaczynała od zdrowych batonów, a teraz w jej ofercie znajdziemy już znacznie więcej produktów. Co można kupić u Ani Lewandowskiej? 

- power bar cena od 3,89 do 5,99 zł 

- sproszkowane koktajle cena od 14,49 do 22,79 zł 

- superfoods takie jak spirullina czy chlorella cena od 12,49 do 59,99 zł 

- białka roślinne cena od 17,99 do 29,99 zł 

- smoothies cena od 4,49 do 6,49 zł 

- musli cena od 4,29 do 5,49 zł 

- musli bezglutenowe cena od 9,99 do 24,99 zł 

- kasze cena od 4,99 do 5,99 zł 

- chipsy cena od 4,29 do 4,99 zł 

- masła i oleje cena od 19,99 zł do 54,99 zł 

Mus kokosowy Ani Lewandowskiej 

Absolutnym hitem w ofercie Ani Lewandowskiej jest mus kokosowy, który kiedy tylko trafi do sprzedaży, wyprzedaje się w zaledwie kilkanaście minut. Ania dodaje ten mus do kawy i zdrowych ciast. Jedno z nich to snickers, które uwielbiane jest przez jej fanki (przepis znajdziecie na blogu). 

 

Suplementy by Ania Lewandowska 

Do tej pory Ania Lewandowska sprzedawała tylko zdrową, ekologiczną żywność. od niedawna w jej ofercie znajdziemy także suplementy diety inaczej zwane adaptogenami. W "Foods by Ann" możemy kupić: traganek, żeń-szeń, schisandrę, rhodiolę, gotu kolę, czy bardzo popularną w ostatnim czasie Ashwagandę. Ceny produktów wahają się między 21,99 a 39,99 zł. Warto dodać, że Ania Lewandowska jako jedna z pierwszych zwróciła uwagę na lecznicą moc adaptogenów. 

Gdzie kupić "Foods by Ann"? 

Oczywiście wszystkie produkty od Ani Lewandowskiej możemy kupić na jej stronie "Foods By Ann", ale większość z nich dostępna jest także stacjonarnie. Produkty "Foods by Ann" kupimy w takich miejscach jak:

- Piotr i Paweł 

- stacja benzynowa Shell

- Inmedio 

- 1 minute

- Relay

- Empik

- So!Coffee

A także sklepach ze zdrową żywnością i w niektórych aptekach. Od kilku dni w w Warszawie otwarte jest również nowe centrum Ani Lewandowskiej "Healthly Center By Ann", w którym również dostępna będzie część produktów. 

Kto może jeść "Foods by Ann"?

Tak naprawdę każdy. Ania przykłada szczególną uwagę, by jej produkty nie były w żaden sposób przetworzone, a w 100% naturalne. Większość jej produktów nie zawiera glutenu ani laktozy, dlatego mogą je również spożywać osoby z nietolerancjami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.