Spal 200 kcal w 4 minuty. Trening modelek, który wykonasz w domu

Gigi Hadid to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek. Zainspirowana jej sylwetką i sposobem ćwiczeń przygotowałam trening, dzięki któremu spalisz mnóstwo kalorii w zaledwie 4 minuty.

Która z nas nie chciałaby wyglądać, jak jedna z najpopularniejszych modelek? Opierając się na systemie treningowym Gigi Hadid opracowałam trening, który podkręci twój metabolizm i wspomoże spalanie tkanki tłuszczowej w jak najkrótszym czasie. Ten trening będzie trwał zaledwie 4 minuty, ale spalać kalorie będziesz po nim jeszcze przez kilka godzin. 

Jeśli chcesz szybko zauważyć efekty swoich ćwiczeń możesz ten trening wykonać z użyciem obciążenia. Wykonuj go regularnie minimum 4 razy w tygodniu. Jeśli 4 minuty to dla Ciebie za mało, to bez obaw możesz go powtórzyć kilka razy. Wówczas efekty będą jeszcze szybsze! 

ĆWICZENIE I

Wyprowadzanie ciosów prostych, po skosie. Stań w lekkim rozkroku, unieś ręce i trzymaj je przy twarzy. Następnie wykonuj ciosy proste na przemian - raz jedną, raz drugą ręką.

ĆWICZENIE II

Pajacyki. Wykonuj pajacyki z wykorzystaniem hantli. Zatrzymuj ręce równo z linią barków.

ĆWICZENIE III

Przysiad z wyprowadzeniem ciosu w bok. Wykonując przysiad, skręcaj tułów i uderzaj jednocześnie rękami wyprowadzając cios w bok naprzemiennie - raz w jedną stronę, raz w drugą.

ĆWICZENIE IV

Przysiad z wykopem w przód. Trzymaj ręce wysoko, przy twarzy. Następnie wykonuj przysiad z wykopem nogi w przed sobą. Pamiętaj, aby wykop wykonać z kolana. Powtarzaj ruch naprzemiennie - raz na jedną raz na drugą nogę. 

ĆWICZENIE V

Wypady z ciosami sierpowymi. Wykonaj wypad w przód. Następnie dołóż rękę wykonując cios sierpowy. Pamiętaj aby kolano nogi wykrocznej nie przekraczało linii palców od stopy. Wykonuj to ćwiczenie naprzemiennie - raz na jedną, raz na drugą nogę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.