Tańsze odpowiedniki torebek, które noszą WAGs: Wittchen, Monnari, Guess

Polskie żony piłkarzy co chwila zaskakują swoimi stylizacjami, które zazwyczaj złożone są drogich, luksusowych elementów. Dlatego znalazłyśmy sporo tańsze odpowiedniki ich torebek. Sprawdźcie!

Anna Lewandowska ma świetny, swobodny styl. Jej outfity zazwyczaj mają jeden zaskakujący element, a reszta jest stonowana. Tak też jest w przypadku poniższej stylizacji. Rolę główną grają rajstopy w kropki, ale uwagę zwraca też mała, ozdobna torebka. Jest to jeden z ulubionych modeli Ani, marki Celine, który kosztuje ok. 8 tysięcy złotych. Na szczęście jest kilka bardzo podobnych wzorów, które znajdziecie poniżej. Nasz ulubiony to Wittchen w bardzo atrakcyjnej cenie. 

kolaż, Anna Lewandowskakolaż, Anna Lewandowska kolaż, Anna Lewandowska kolaż, Anna Lewandowska

Sara Boruc to jedna z najbardziej eksperymentujących modowo WAG. Sara lubi odważne, nietypowe połączenia oraz najnowsze ubrania i dodatki, zdjęte z wybiegów. na kilku zdjęciach Sary na jej Instagramie pojawiła się ta urocza, bordowa torebka. Wydaje nam się, że jest to model Hermes, za który trzeba zapłacić majątek! Ale poniżej mamy propozycje czegoś tańszego - zwróćcie uwagę na torebkę Cropp w stylu Sary. 

kolaż, Sara Boruckolaż, Sara Boruc kolaż, Sara Boruc kolaż, Sara Boruc

Marina, podobnie jak jej przyjaciółka, Sara lubi nowości od projektantów. Botki, bluzy, spodnie z wysokim stanem, kostiumy garniturowe, rockowe koszulki - to wyznaczniki jej stylu. Do tego zawsze - torebki od projektantów. Tutaj mini torebka do zawieszenia na biodrze - pikowana, czarna Chanel oraz nasze, tańsze propozycje.

kolaż, Marinakolaż, Marina kolaż, Marina kolaż, Marina

Więcej torebek w stylu WAGs:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.