Przed czterdziestymi urodzinami postanowiła zmienić swoje życie. Schudła ponad 30 kg!

Iza jest żoną i mamą dwójki dzieci. Jeszcze do niedawna jej życie zupełnie nie było związane ze sportem i zdrowym stylem życia. Jednak pewnego dnia postanowiła to zmienić...

Historię Izy poznaliśmy, dzięki konkursowi zorganizowanemu razem z marką Reebok. W konkursie każdy z uczestników miał za zadanie przedstawić swoją metamorfozę i opisać, co zmieniło się w jego życiu. Dostaliśmy od Was mnóstwo zgłoszeń, większość z nich opisywało niesamowite metamorfozy, przez co wybór nie był łatwy. Jednak historia Izy i jej przemiana zarówno fizyczna, jak i zmiana całego stylu życia, stały się dla nas ogromną motywacją.

Iza każdego dnia walczy o lepszą kondycję, zdrowie i dobre samopoczucie wychodząc z założenia, że najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele. Zdrowy styl życia stał się jej pasją odkąd postanowiła w 2013 roku zapisać się na zajęcia fitness.  W ciągu 10 miesięcy udało jej się zrzucić 32 kilogramy. Tym sposobem z rozmiaru spodni 52 Iza osiągnęła prawidłową wagę i doszła do rozmiaru 38. Pokochała sport, a zdrowy styl życia wszedł jej w nawyk na stałe. 

 

Aktualnie Iza jest blogerką fitness. Na swoim blogu udziela porad oraz motywuje innych do zmiany, pokazuje jak wdraża zdrowe nawyki żywieniowe wśród swoich bliskich, jak uczy dzieci, aby jadły zdrowo. Dzieli się również przepisami na zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Pokazuje, jak każdego dnia udaje jej się spełniać swoje marzenia.

Jak twierdzi sport pozwolił jej nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, dał jej znacznie więcej - pozwolił odkryć swoją pasję, sens życia i cieszyć się nim każdego dnia, czerpiąc energię i siłę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.