Trening w stylu modelek Victoria's Secret. Wyglądaj jak aniołki z wybiegu

Która z nas nie marzy o tym by wyglądać, jak modelki z wybiegu? A w szczególności, jak aniołki z pokazów Victoria's Secret? Postanowiłam przyjrzeć się temu, jak ćwiczą i przygotowałam trening w ich stylu.

Tak przygotowany przeze mnie zestaw ćwiczeń pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową, pięknie wysmukli Twoje mięśnie, a jednocześnie wzmocni je i wyrzeźbi. Podczas ćwiczeń z pewnością poczujesz, jak pracuje całe nasze ciało. Każde ćwiczenie wykonujemy po 30 sekund, kolejno następuje po nim 10 sekund przerwy.  

ĆWICZENIE I - bieg bokserski

Wykonując to ćwiczenie unoś wysoko kolana jednocześnie, wyprowadzając cios prosty. Pamiętaj o tym, aby podnosić kolana jak najwyżej. 

ĆWICZENIE II - półprzysiad z odwodzeniem nogi w bok

W pozycji półprzysiadu, na lekko ugiętych nogach wykonuj tzw. "odstaw, dostaw" nogami naprzemiennie - raz jedną, raz drugą. 

ĆWICZENIE III - odstaw, dostaw w półprzysiadzie

W pozycji półprzysiadu wykonuj tzw. step touch  - odstawiając i dostawiając nogę naprzemiennie. 

ĆWICZENIE IV - wymachy kolanem w przód

Stań w lekkim rozkroku, następnie unieś kolano na wysokość brzucha, skręcając jednocześnie tułów w stronę nogi wykonującej ruch. Wykonuj ten ruch naprzemiennie - raz na jedną, raz na drugą stronę. 

ĆWICZENIE V - odwodzenie nogi w tył

Stojąc w lekkim rozkroku przenieś ciężar na jedną nogę. Drugą nogę odwódź do tyłu, jednocześnie napinając pośladek. Następnie powtórz to ćwiczenie na drugą nogę. 

ĆWICZENIE VI - krążenia rękami w pozycji Plie

Stań w szerokim rozkroku ze stopami skierowanymi na zewnątrz. Ugnij lekko nogi, następnie wykonuj krążenia rękami oburącz. 

ĆWICZENIE VII - unoszenie rąk w górę w pozycji Plie

Stań w szerokim rozkroku ze stopami skierowanymi na zewnątrz. Ugnij lekko nogi, następnie unieś ugięte ręce stopniowo prostując je nad głową. 

ĆWICZENIE VIII - pulsowanie w przysiadzie

Ponownie w pozycji tzw. Plie z szeroko rozstawnymi stopami wykonuj pulsowanie w górę i w dól na nogach. Dłonie złącz przed sobą i naciskaj jak najmocniej. 

ĆWICZENIE IX - wyskok do przysiadu

Stań ze złączonymi stopami. Następnie wykonaj wyskok lądując w pozycji przysiadu. Kolejno ponownie wykonaj wyskok wracając do pozycji wyjściowej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.