Marcela Leszczak pozuje nago i pokazuje brzuch 5 tygodni po porodzie

Marcelina kilka tygodni temu po raz pierwszy została mamą. Nie trzeba było długo czekać, żeby gwiazda pokazała brzuch po porodzie. Choć wtedy daleko jej było do sześciopaku, to teraz wygląda świetnie.

Marcelina Leszczak to życiowa partnerka Miśka Kotereskiego. Szersze grono fanów mogło ją poznać przy okazji kilku produkcji telewizyjnych, takich jak "Miłość na bogato" czy "Top Model". W tym drugim show Marcela dała się poznać jako jedna z bardziej wyrazistych uczestniczek, które nie pozwalały sobie wejść na głowę. Nie każdemu spodobał się taki styl bycia modelki. Wielu zarzucało jej nawet, że jest zbyt pewna siebie. To nie przeszkodziło jej jednak w dalszej karierze.

Choć od programu minęło już kilka lat, Marcelina nadal jest w naszym show-biznesie. Na Instagramie obserwuje ją już prawie 55 tysięcy fanów, a liczba ta z dnia na dzień rośnie.

Coraz więcej osób zaczęło przekonywać się do gwiazdy, głównie po tym, jak obwieściła światu, że spodziewa się dziecka. Na jej profilu mogliśmy obserwować rosnący ciążowy brzuszek, a także chwile po urodzeniu synka. Oczywiście nie mogło zabraknąć zdjęcia pokazującego jej formę na kilka dni po porodzie.

Marcela pokazuje brzuch 4 dni po porodzieMarcela pokazuje brzuch 4 dni po porodzie www.instagram.com/marcelamargerita

Modelka pokazała, jak naprawdę wyglądało jej ciało i na próżno było szukać u niej wtedy sześciopaku. Tym samym gwiazda dodała trochę otuchy swoim fankom pokazując, że nasze ciało w ciąży się zmienia i musi minąć dłuższa chwila, żeby wróciło do stanu sprzed porodu.

Teraz gwiazda postanowiła pochwalić się ciałem po 5 tygodniach. Co widzimy na zdjęciu? Nie tylko prawie nagą Marcelinę (jej piersi zasłania tylko emotikonka), ale również bardzo płaski brzuch, na którym już można dostrzec zarys mięśni. Chyba śmiało można powiedzieć, że modelka nie tylko wróciła do swojej dawnej figury, ale nawet wygląda jeszcze lepiej. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami. 

Marcela Leszczak 5 tygodni po porodzieMarcela Leszczak 5 tygodni po porodzie www.instagram.com/marcelamargerita

5 największych metamorfoz gwiazd

Więcej o:
Copyright © Agora SA