Co zimą nosi Ewa Chodakowska - sprawdzamy

Za oknami jest już mroźno. Szukasz inspiracji na zimowe stylizacje? Zainspiruj się więc stylem Ewy Chodakowskiej. Ona wie, jak dobrze wyglądać w tym sezonie!

Zima już powoli daje się we znaki. Za moment nadejdą mrozy. Masz już w szafie ciepłe swetry, szaliki i czapki? Jeśli właśnie wybierasz się na zakupy, to jest to odpowiedni moment, aby podłapać kilka inspiracji ze świata gwiazd. Przykładowo, Ewa Chodakowska doskonale wie, w jakich zimowych ubraniach będzie wyglądać najlepiej. W swoim stylu łączy najnowsze trendy oraz praktyczność. Co więc zimą nosi Ewa Chodakowska?

Niebanalny płaszcz 

Kolaż / źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerówKolaż / źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / źródło: https://www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów

Ewa Chodakowska uwielbia stylowe płaszcze, które zachwycają swoim designem. Ostatnio na swoim Instagramie pochwaliła się płaszczem od Łukasza Jemioła. Ewa najczęściej wybiera płaszcze o fasonie szlafrokowym, aby dzięki temu podkreślić swoją talię. Do takiego płaszcza warto założyć dopasowane do ciała spodnie lub spódnicę ołówkową oraz uzupełnić całość stylowymi botkami lub sneakersami. 

Grube, plecione swetry

Kolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerówKolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów

Ewa lubi także ciepłe i wygodne swetry. Zazwyczaj wybiera modele z grubych, plecionych materiałów, które są hitem zimowego sezonu. Trzeba przyznać, że wygląda w nich świetnie! Z czym nosić takie swetry? Najlepiej wyglądają z dopasowanym do ciała dołem. Zestawiaj je więc ze spodniami typu rurki albo z dopasowaną spódnicą. Zwróć też uwagę na długość. Jeśli chcesz zamaskować szerokie biodra, to wybieraj swetry o długości kończącej się właśnie na biodrach. 

Ciepłe dodatki 

Kolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerówKolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów

W perfekcyjnie skompletowanej stylizacji na zimę nie może zabraknąć ciepłych dodatków jak szalik, czapka i rękawiczki. Ewa Chodakowka uwielbia czapki z pomponami. Można ją w nich często zobaczyć. Dodają wiele uroku. Oprócz tego często wybiera też obszerne chusty i szaliki w kratę, które doskonale ożywiają stylizację. Też je wypróbujesz? 

Więcej ciepłych ubrań w stylu Ewy Chodakowskiej znajdziesz poniżej:

Więcej o:
Copyright © Agora SA