Tylko u nas! Julia Wieniawa opowiada o tym, jak przygotowywała się do roli w filmie Vegi "Kobiety Mafii"

Gwiazdy marzą o tym, by zagrać w filmie u Patryka Vegi. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Każdy jego kolejny film to hit, który bije rekordy oglądalności. Już wkrótce, bo w przyszłym roku, na ekrany film wejdzie nowa produkcja "Kobiety Mafii". Jedną z ról dostała tam Julia Wieniawa, dla której może być to przełom w karierze.

Patryk Vega znany jest z kontrowersji, jakie wzbudza. Niedawno do kin wszedł jego film "Botoks", który bardzo namieszał. Jedni mówili, że te tematy, które poruszył reżyser, to przesada, a inni chwalili go za sposób, w jaki je pokazał. Jak zawsze zdania były bardzo podzielone, ale Vega po raz kolejny pobił rekord oglądalności. W tym roku "Botoks" obejrzały już ponad 2 miliony widzów, co jest absolutnym numerem jeden w Polsce.

Reżyser znany jest również z tego, że jego filmy w większości opierają się na faktach. Na początku przyszłego roku, w lutym do kin trafi jego najnowsza produkcja "Kobiety Mafii". W filmie zobaczymy takie aktorki jak Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska czy Julia Wieniawa. Dla Julii to przełomowy moment w jej karierze, bo dotąd grała głównie w serialach.

Tylko nam Julia zdradziła, jak przygotowywała się do roli i czy właśnie spełniło się jej marzenie. Wiemy, że Julia marzyła o tym, by zagrać u boku Bogusława Lindy. Dzięki nowej roli w produkcji Patryka Vegi "Kobiety Mafii" jej dziecięce marzenie właśnie się spełnia. Nadal nie wiemy, jak blisko są ich postacie, ale - jak wyjaśniała nam Julia - sam fakt grania u boku tak wspaniałego aktora jest dużym przeżyciem.

Pod jednym ze zdjęć na Instagramie Julia napisała, że wciela się w postać "Futro". Biorąc pod uwagę jej stylizację możemy wywnioskować, że jej bohaterka jest szalona i wyrazista.

 

Aktorka powiedziała nam, że do każdej roli przygotowuje się bardzo sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Okazuje się, że nawet podczas zdjęć przydają jej się regularne treningi.

Podczas jednego z dni zdjęciowych Julia, żeby wejść mocniej w rolę musiała wykonać 100 przysiadów. Dzięki regularnym treningom i dyscyplinie wykonanie tego ćwiczenia nie było dla niej żadnym problemem.

Julia Wieniawa ćwiczy na siłowni już od dłuższego czasu, a efekty widoczne są gołym okiem. Poza zmianą w jej sylwetce, która stała się bardziej jędrna i staje się coraz bardziej umięśniona Julia zauważyła także znaczącą poprawę w swojej kondycji i wytrzymałości.

Wszystkie treningi wykonywane są na siłowni McFit w Warszawie. 

 

-"Julka na każdym treningu wykazuje się pełnym zaangażowaniem. Jako jej trenerka jestem bardzo dumna z tego, jak jej ciało się zmienia. Przygotowując się do roli zwróciłyśmy szczególną uwagę na wzmacnianie i ujędrnianie. Jak zawsze wykonywałyśmy głównie trening funkcjonalny z elementami treningu siłowego" - powiedziała Agnieszka Matracka, trenerka Julii i redaktorka Myfitness.pl.

Tylko nam Julia pokazała nigdzie wcześniej niepublikowane materiały z planu nowej produkcji Patryka Vegi. Szykuje się kolejny kinowy hit!

Wybierzecie się do kina na "Kobiety Mafii"?

Julia Wieniawa przygotowuje się do nowego filmu Patryka VegiJulia Wieniawa przygotowuje się do nowego filmu Patryka Vegi Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przygotowuje się do nowego filmu Patryka VegiJulia Wieniawa przygotowuje się do nowego filmu Patryka Vegi Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przygotowuje się do nowego filmu Patryka VegiJulia Wieniawa przygotowuje się do nowego filmu Patryka Vegi Julia Wieniawa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.