Ewa Chodakowska ogłosiła swój wielki nowy projekt. Fani zarzucają jej, że kopiuje Anie Lewandowską

Ewa Chodakowska miesiąc temu ogłosiła, że już wkrótce wypuści swój wielki nowy projekt. Fanki w komentarzach zastanawiały się co to może być. Trenerka niedawno ogłosiła, nad czym tak długo pracowała. Nowy pomysł Ewy Chodakowskiej to zdrowe batony i kulki mocy. Za cztery batony trzeba zapłacić około 22 zł, czyli jeden baton to koszt 5,50 zł.

Ewa Chodakowska to zdecydowanie najpopularniejsza trenerka w Polsce. Na Facebooku obserwuje ją już ponad 2 miliony fanów. Ewa nie tylko wydaje płyty treningowe, ale również stworzyła magazyn "Be Active", otworzyła siłownię "Artis Wellness Club", a już kilka dni temu ruszyła z kompletnie nowym projektem.

-"Dobrze ze mogę pisać, bo gdybym mówiła to z wrażenia chyba bym się jąkała.Tyle czekałam... i już mogę powiedzieć!!!" - zaczęła trenerka w swoim nowym poście.

Okazuje się, że Ewa Chodakowska postanowiła zająć się produkowaniem zdrowej żywności, a dokładniej zdrowych przekąsek. Trenerka w poście pisze, że nigdy nie kryła się z tym, że uwielbia fit desery, dlatego stworzyła batony "Be Raw". Dalej w poście czytamy:

- "BE RAW będzie stanowić świetne uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, dostarczy Ci energii na cały dzień a także przed i po treningu..

Wiesz, że przyświeca mi zasada, że ŻEBY ZDROWO CHUDNĄĆ TRZEBA JEŚĆ!! a prawidłowe odżywianie powinno być też pyszne... Więc nie ma co odmawiać sobie przyjemności w zdrowej formie."

Rzeczywiście trenerka nie raz mówiła o tym, że nie da się schudnąć, nie jedząc. Ci, którzy obserwują ją na Instagramie doskonale wiedzą o tym, że raz na jakiś czas Chodakowska pozwala sobie na małe grzeszki w postaci czegoś słodkiego. Dzięki jej nowym produktom nie tylko będzie mogła jeść słodycze, ale nadal być w formie co również przede wszystkim proponuje swoim fankom.

One z kolei nie kryją zachwytu nad nowym pomysłem Ewy Chodakowskiej, o czym możemy przeczytać w komentarzach:

- "Trafione w punkt! Słodycze to moja słabość, a tu proszę świetna alternatywa" - pisze jedna z fanek. 

Poza batonami trenerka wypuściła również "kulki mocy". Tutaj widzimy pewne podobieństwo do Ani Lewandowskiej, która takie przekąski opatentowała już jakiś czas temu. Patrząc na sukces, jaki osiągnęła żona Roberta Lewandowskiego z Ewą Chodakowską może być podobnie.

W tym roku magazyn "Forbes" uplasował Ewę Chodakowską na 47 miejscu najbogatszych Polek. Jej majątek szacuje się na około 49 milionów złotych. Otwierając kolejny biznes Chodakowska zapewnia sobie kolejne, stałe dochody na jej konto. Jedno jest pewne, dzięki jej zdrowym przekąskom trenerka podbija kolejny rynek, tym razem jedzeniowy.

Ci, którzy chcieliby spróbować najnowszych produktów trenerki będą mogli je kupić na jej stronie internetowej, w Rossmanie oraz dużych sklepach Carrefour. Koszt jednego batona to około 5,50 zł. 

Spróbujecie jej nowych batonów i kulek mocy?

Nasza czytelniczka schudła 75 kilogramów. Poznaj jej niesamowitą historię

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.