Metamorfoza Katarzyny Niezgody, schudła kilkanaście kilogramów

Katarzyna Niezgoda z wykształcenia jest prawniczką, z zawodu ekonomistką. Kilka lat temu poznało ją szersze grono odbiorców dzięki związkowi z prezenterem telewizyjnym Tomaszem Kammelem. Niestety ich związek nie przetrwał, a Kasi wiele osób zarzucało, że to wszystko przez jej wygląd. Jeszcze jakiś czas temu ważyła kilkanaście kilogramów więcej, miała inną fryzurę i styl. Od jakiegoś czasu możemy zaobserwować jej metamorfozę. Jak teraz wygląda Kasia? Zobaczcie.

Największą rozpoznawalność Katarzynie Niezgodzie zapewnił związek z prezenterem Tomaszem Kammelem. Niestety w tamtym okresie bizneswoman nie mogła pochwalić się zbyt szczupłą sylwetką. Po rozstaniu wszystko się zmieniło. Katarzyna Niezgoda przeszła ogromną metamorfozę, schudła, zmieniła styl i fryzurę, która zdecydowanie ją odmłodziła. 

 

W jednym z wywiadów Katarzyna zdradziła jak udało jej się zgubić nadprogramowe kilogramy. Okazuje się, że nie zaczęła od treningu ani diety, ale od udania się do lekarza. W końcu nie zawsze otyłość wiąże się z brakiem aktywności fizycznej czy diety. W wywiadzie Niezgoda mówi tak.

- "Tak naprawdę mi pomogli moi przyjaciele, przede wszystkim spotkałam bardzo mądrych lekarzy, bo to jest jednak zawsze jakiś powód medyczny oprócz naszych przyzwyczajeń i złych nawyków [...]. Potem oczywiście dieta, ćwiczenia. Ale też takie zadowolenie wewnętrzne i samoakceptacja siebie znacznie większa." - opowiada bizneswoman.

 

Zdrowia dieta i ćwiczenia przyniosły zamierzony efekt. Po starej figurze nie ma już śladu. Katarzyna Niezgoda z pewnością schudła około kilkunastu kilogramów, ale prawdopodobnie to nie koniec jej walki o nową wersję siebie. 

Niedawno Katarzyna wydała książkę "Pięścią w szklany sufit", w której zachęca kobiety do zmian w ich życiu. Okładka zdobiąca książkę pokazuje, że jak się chce to można wszystko, bo Katarzyna Niezgoda wygląda na niej jak milion dolarów. 

 

Wystarczy spojrzeć na stare zdjęcia Katarzyny Niezgody. Jej metamorfoza jest widoczna gołym okiem. Nadprogramowe kilogramy to już przeszłość. Choć nadal nie ma figury modelki, to z pewnością jest już to dobra droga do osiągnięcia wymarzonego efektu. 

Tomasz Kammel i Katarzyna NiezgodaTomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda Kapif

Więcej o: