Body - na trening i na co dzień

Body to doskonałe ubranie zarówno na fitness, jak i na co dzień. Chcesz wiedzieć, jak je nosić? Zobacz kilka inspiracji.

Znudziły ci się sportowe topy, legginsy i szorty? Jeśli tak, to może tym razem powinnaś wypróbować modne i stylowe body ? Nie jest to tylko rodzaj bielizny, ale obecnie to także jeden z najgorętszych modowych hitów - także i w modzie fitnessowej. Można je nosić zarówno na trening, jak i w stylizacjach na co dzień. Stworzysz w ten sposób świetne zestawienia! Oto kilka propozycji:

Body na trening 

W body czasem możemy zobaczyć Annę Lewandowską . Jeśli jesteś odważna, to body możesz połączyć tylko ze sportowymi butami. Wybieraj jednak nieco bardziej zabudowane modele, aby czuć się swobodnie.

Body na trening / fot. Anna Lewandowska (Instagram) / mat. partneraBody na trening / fot. Anna Lewandowska (Instagram) / mat. partnera Body na trening / fot. Anna Lewandowska (Instagram) / mat. partnera Body na trening / fot. Anna Lewandowska (Instagram) / mat. partnera

Body i zakolanówki

Bardzo popularne jest też połączenie body z zakolanówkami tak jak zrobiła to Kasia Dziurska . Takie zestawienie będzie idealne na nieco chłodniejsze dni i sprawdzi się na przykład podczas pilates albo jogi czy do ćwiczeń tanecznych. Body możesz też zestawić ze sportowymi szortami i legginsami.

Body i zakolanówki / fot. Kasia Dziurska (Instagram) / mat. partneraBody i zakolanówki / fot. Kasia Dziurska (Instagram) / mat. partnera Body i zakolanówki / fot. Kasia Dziurska (Instagram) / mat. partnera Body i zakolanówki / fot. Kasia Dziurska (Instagram) / mat. partnera

Body na co dzień

A jak nosić body na co dzień ? Najlepiej wyglądają z jeansami lub z szortami o podwyższonym stanie. Takie połączenie świetnie zaznacza talię. Do tego możesz założyć pasujące kolorystycznie buty sportowe oraz dobrać małą torebkę na ramię lub plecak.

Body na co dzień / fot. Tigermist (Istagram) / mat. partneraBody na co dzień / fot. Tigermist (Istagram) / mat. partnera Body na co dzień / fot. Tigermist (Istagram) / mat. partnera Body na co dzień / fot. Tigermist (Istagram) / mat. partnera

Czy podobają ci się stylizacje z body ? Wolisz sportową czy codzienną wersję? Poniżej znajdziesz jeszcze więcej modeli!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.