Najlepsze fryzury na trening - ulubione uczesania znanych trenerek

Szukasz inspiracji na stylową i jednocześnie wygodną fryzurę na fitness? Zobacz, jak czeszą się trenerki. One najlepiej wiedzą, co doskonale się sprawdza i świetnie wygląda nawet w ekstremalnych warunkach.

Odpowiedni strój na fitness to nie wszystko! Trzeba też zastanowić się, jak ujarzmić włosy, które przecież nie mogą przeszkadzać podczas ćwiczeń. Zazwyczaj wiążemy je w kucyk, ale co zrobić, jeśli zwykły koński ogon już po prostu ci się znudził? Masz jeszcze wiele innych możliwości. Idealna fryzura na trening powinna być wygodna i przy okazji też stylowa. Przecież każda z nas chce zawsze dobrze wyglądać. Dziś wybrałyśmy dla was kilka propozycji inspirowanych fryzurami znanych trenerek!

Szybkie fryzury na fitness w stylu gwiazd

instagram.com/chodakowskaewa

Warkocze w stylu Ewy Chodakowskiej

Wszelkie warkocze i plecionki są bardzo dobrym wyborem na trening i zajęcia fitness . Możesz więc zdecydować się na tradycyjny warkocz zapleciony z tylu albo wybrać jeszcze bardziej komfortową wersję w postaci warkocza dobieranego z boku. Świetnym pomysłem okażą się też dwa warkocze. Taka fryzura łatwo się nie "rozleci", nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń. Przed treningiem możesz też zapleciony warkocz delikatnie spryskać lakierem, co dodatkowo go utrwali. W takim uczesaniu często ćwiczy Ewa Chodakowska .

Jak szybko ułożyć fryzurę?

instagram.com/chodakowskaewa

Wysoko zawiązany kucyk i opaska jak u Anny Lewandowskiej

Kucyk to nadal najpopularniejsze uczesaniem na zajęcia fitness. Jego zalety to prostota, łatwość wykonania i stylowy wygląd. Na trening najlepszy jest wysoko zawiązany kucyk. Nie związuj włosów tak, by opadały ci na kark, gdyż będzie ci gorąco i niewygodnie. Fryzurę możesz spryskać lakierem, będzie bardziej trwała, a opaska nie pozwoli wyślizgnąć się z gumki niesfornym pasmom. Takie uczesanie doceniła np. Anna Lewandowska . Kucyk możesz też modnie połączyć z dobieranym warkoczem.

Fryzury na trening - 5 prostych i wygodnych propozycji z wybiegów

instagram.com/annalewandowskahpba

Modny koczek a' la Katarzyna Dziurska 

Innym pomysłem są również wygodne i urocze koki. Możesz zdecydować się na tak zwany "messy bun" i po prostu zebrać włosy do góry i związać gumką albo wybrać gładko zaczesany, idealnie upięty kok. Taka fryzura sprawdzi się u posiadaczek szczupłej twarzy. Dodaje uroku, jest bardzo komfortowa oraz łatwa do wykonania. Kok często noszą na trening Natalia Gacka , Adrianna Palka oraz Katarzyna Dziurska .

Szybkie fryzury na fitness w stylu gwiazd

instagram.com/kasia_dziurska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.