Julia Wieniawa zaczyna ćwiczyć na siłowni, a trenerka Myfitness.pl jej w tym pomaga!

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, piosenkarka i influencerka. Razem z Myfitness.pl gwiazda podejmuje wyzwanie i zaczyna wysmuklać swoją sylwetkę.

Coraz więcej gwiazd zaczyna ćwiczyć na siłowni. Nic więc dziwnego, że w końcu na nią trafiła także ona - Julia Wieniawa. Wielu z was z pewnością was kojarzy z serialu "Rodzinka.pl", w którym gra rolę Pauliny. Julia nie tylko gra, ale również śpiewa. Kilka miesięcy temu wspólnie z Zeppy Zep nagrała piosenkę "Na Zawsze", która okazała się prawdziwym hitem. Na youtube singiel ma już prawie 2 miliony wyświetleń, a fani z niecierpliwością czekają na więcej. Ten rok będzie zdecydowanie przełomowy dla Julki nie tylko ze względu na jej karierę, ale też to, że postanowiła podjąć wyzwanie i zacząć ćwiczyć na siłowni. A ja jej w tym pomogę. 

Pierwsze treningi za nami. Efekt na ten moment jest taki, że Julia chce więcej i więcej. 

-" Treningi na maszynach mnie nudzą" - wspominała. 

Osobiście jestem zwolenniczką treningów interwałowych, funkcjonalnych i takich z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, ewentualnie hantli i kettlebell. Zaproponowałam Julii taki trening, który bardzo jej się spodobał chociaż wydaje mi się, że "szczerze nienawidzi" mnie za ćwiczenie, które nazywa się krzesełko. O czym wspomniała pod jednym ze zdjęć na swoim Instagramie. 

 

Oczywiście to, że mnie nienawidzi to żart, bo Julia już po pierwszym treningu napisała do mnie kiedy znów możemy trenować. Widać, że motywacja jest, a to jest najważniejsze. 

Drugi wspólny trening różnił się nieco od pierwszego intensywnością ćwiczeń. Trening zaczęłyśmy od rozgrzewki,a następnie trenowałyśmy: 40 sekund pracy, 25 sekund przerwy x7 ćwiczeń, x3 serie. Ćwiczenia były tak przeze mnie dobrane by angażowały wiele partii mięśniowych naraz, a tym samym maksymalnie spalały tkankę tłuszczową. 

-"Po tym treningu uwielbiam liny i trening z kettlebell" - powiedziała Julia. 

Liny to jedno z tych ćwiczeń, które nie tylko doskonale wzmacnia obręcz barkową, ale również jest świetnym spalaczem tłuszczu. 

 

Pewnie niektórzy z was pomyślą, że Julia przecież jest szczupła i po co chce ćwiczyć. Już wam wyjaśniam jaki jest nasz cel. Rzeczywiście Julka ma szczupłą sylwetkę, ale chce ona ją jeszcze bardziej wysmuklić, ujędrnić i wyrzeźbić. Dodatkowo popracujemy nad kondycją Julki żeby spokojnie mogła tańczyć na scenie podczas koncertów bez zadyszki. 

Chcecie wiedzieć jak idzie Julii? Obserwujcie nas na Instagramie @myfitness.pl. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.