Ashley Graham, modelka plus size, która uczy kobiety pewności siebie!

Ashley Graham jest pochodzącą ze Stanów Zjednoczonych 28-letnią modelką. Zasłynęła ze swoich pełnych kształtów, które uwielbia podkreślać. Ona nie ma kompleksów i uczy kobiety, co to znaczy pewność siebie! Zobaczcie, jak prezentuje się na plaży i podkreśla swoje kobiece krągłości.

Modelka nie poprawia swoich zdjęć i pokazuje zdjęcia swojego ciała, które są w 100% naturalne. To właśnie dlatego tak bardzo uwielbiają ją ludzie z całego świata! Na swoim Instagramowym koncie ma już ponad 4 miliony fanów. To zdjęcie w czerwonym kostiumie podbiło ich serca. Jest inspirowane słynnymi strojami kąpielowymi ze Słonecznego Patrolu, a czerwony kolor wyjątkowo służy jej urodzie.

 

Ashley nie ma oporów, by zakładać skąpe i mocno wycięte bikini. Nie wstydzi się swoich pełnych kształtów, a co więcej - uwielbia je pokazywać! Lubi zakładać klasyczne czarne bikini, wiązane po bokach, które podkreśla jej kobiece ciało.

 

Modelka rozpoczęła rewolucję - walczy o pozytywny obraz kobiecego ciała, bez względu na noszony rozmiar. Lubi mocne kolory i przykuwające uwagę wzory. Dlatego też wybrała bikini, które mocno rzuca się w oczy - niebieskie w białe kwiatowe wzory.

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.