Maja Bohosiewicz obraziła fankę: "Twarz zalana tłuszczem"

Komentarz jednej z fanek na Instagramie wyprowadził aktorkę z równowagi. Jak zareagowała Maja Bohosiewicz na komentarz dotyczący jej twarzy? Czy jej reakcja była słuszna?

Ogromne zdziwienie pojawiło się wśród fanów Mai Bohosiewicz, po zobaczeniu jej odpowiedzi na jeden z komentarzy pod zdjęciem na Instagramie. Choć Maja Bohosiewicz z natury wydaje się być bardzo lubianą i pozytywną osobą, to jak każdy ma ona swoje granice cierpliwości.

To własnie ten komentarz wywołał burzę na jej Instagramie:

- Bardzo lubię Pani wpisy, teksty etc. Alee przepraszam za szczerość, proszę nie traktować tego jako hejt, ale Pani Maju, Pani twarz wygląd okrutnie źle.?? za dużo zabiegów medycyny estetycznej ?? Pzd - skomentowała jedna z fanek.

 

Widać, że bardzo dotknęło to aktorkę, która ostro odpowiedziała na krytykę fanki:

- Pani Ewelino! Bardzo dziękuje za szczerość! Ja tez bardzo panią szanuje jako moją followerke i muszę powiedzieć ze powinna pani schudnąć. Twarz niestety zalana tłuszczem nie komponuje się ładnie na Profilowym IG.

 

Trzeba przyznać, że Maja jest znana z ogromnego dystansu do siebie. Aktorka nie boi się pokazywać bez makijażu, czy dodawać zdjęcia z nietypową mimiką twarzy. Skąd wobec tego taka reakcja? Jak wiadomo każdy ma swoje granice cierpliwości.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.