Jennifer Lopez zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki! "Podjadam między posiłkami"

Jennifer Lopez mimo tego, że nie jest już nastolatką nadal wygląda świetnie. Gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła w czym tkwi sekret jej idealnej sylwetki.

Jennifer Lopez ma 48 lat. Kiedy to słyszymy nadal przecieramy oczy ze zdumienia, bo piosenkarka wygląda lepiej niż nie jedna dużo młodsza od niej koleżanka. Niedawno opowiedziała jak wygląda jej dieta, ćwiczenia i czego unika jak ognia. 

Przekąski między posiłkami

Moglibyście powiedzieć: "Ale jak to?" Rzeczywiście podjadanie między posiłkami to jeden z grzechów głównych jeżeli jesteśmy na diecie, ale J.Lo ma to na to sprytny sposób. 

- "Zawsze mam ze sobą warzywa i owoce" - powiedziała gwiazda.

Warzywa i owoce to jedne z lepszych przekąsek, na które możemy sobie pozwolić między posiłkami. Większość z nich zawiera niewielką ilość kalorii, a przypomnijmy, że są one bogate w witaminy i minerały. Niektóre z nich możemy jeść bez ograniczeń, bo w większości składają się z wody. 

Zdrowe posiłki

Jeżeli chodzi o to, co znajdziemy na talerzu gwiazdy podczas obiadu, to na próżno szukać na nim wysoko przetworzonych produktów. Jennifer Lopez w swoim jadłospisie ma takie produkty jak ryby, warzywa, produkty białkowe i węglowodany. W wywiadzie powiedziała tak:

-"Lubię wieprzowinę czy też kurczaka przyrządzane na sposób portorykański podawane z komosą ryżową albo słodkimi ziemniakami."

 

Białko

Jennifer Lopez nie ukrywa, że ważną rolę w jej diecie odgrywa białko. Gwiazda nie tylko pozyskuje je z jedzenia, ale również dodatkowo suplementuje. Piosenkarka miesza je z jogurtem, miodem oraz jagodami. Takim koktajlem gwiazda zaczyna każdy swój dzień.

- "Proteiny to najlepsze, co można zjeść. Dodają mi energii i dzięki nim mam energię przez cały dzień."

Cheat meal 

Każdy z nas czasem pozwala sobie na coś "zakazanego". W przypadku Jennifer Lopez nie jest inaczej. Piosenkarka w jednym z wywiadów przyznała, że uwielbia ciastka groszki lub inaczej tak zwane pieguski. 

Żadnych używek

Jennifer Lopez jak ognia unika tych trzech rzeczy: papierosów, alkoholu i kofeiny. Jeżeli zastanawiacie się w takim razie czy J.Lo pije kawę, odpowiedź brzmi tak, ale tylko tą bezkofeinową. 

Trening czyni mistrza

Oczywiście poza zdrową dietą Jennifer Lopez regularnie ćwiczy. Jej kształty okupione są ciężką pracą na siłowni pod okiem dwóch trenerów gwiazd: Tracy'ego Andersona oraz Davida Kirscha. Każdy z nich ma inny pomysł na trening, dzięki czemu ćwiczenia są zróżnicowane i angażują różne partie mięśniowe. Według Lopez to właśnie to jest kluczem do sukcesu. 

 

Zobacz też: Rozenek wstawiła to zdjęcie i wywołała lawinę komentarzy! Gwiazda uwielbia podkreślać długie nogi dopasowanymi ubraniami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.