Ewa Chodakowska zaskoczona pytaniami fanek! A chodziło o TĘ sukienkę...

Ewa Chodakowska po raz pierwszy została zasypana pytaniami dotyczącymi nie treningów czy motywacji, ale...sukienki! Najsłynniejsza polska trenerka przyznała, że była bardzo zaskoczona treścią otrzymywanych maili. W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie jej ubiorem, opublikowała na swoim Instagramie wpis wyjaśniający wszystkie detale wiosennej stylizacji.

Ewa Chodakowska to największa motywatorka treningowa Polek. Nic więc dziwnego, że jej skrzynka mailowa zasypywania jest wiadomościami dotyczącymi trudnych początków i braku cierpliwości do żmudnych ćwiczeń. Jej zdziwienie było więc ogromne, gdy nagle treść wiadomości diametralnie zmieniła swój bieg. "Po raz pierwszy od pięciu lat na mojej skrzynce wiadomości było więcej zapytań 'skąd ta sukienka' niż 'jak zacząć'."

Ewa Chodakowska - stylizacjaEwa Chodakowska - stylizacja Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Trenerka szybko wyjaśniła również, że autorką chwalonej przez fanki kreacji jest Joanna Przetakiewicz, czyli marka La Mania. Sprawdziłyśmy - faktycznie kreacja jest dostępna w sklepie internetowym marki i kosztuje 3490 złotych. Wiele kobiet zwróciło też uwagę na buty, które Chodakowska dopasowała do sukienki. Zamiast szpilek, trenerka postawiła na...wsuwane półbuty z wielkim uśmiechem na czubku. Zestaw dopełnił szary kardigan z kolorowymi aplikacjami oraz czerwona torebka. "Oczywiście żeby było po mojemu zamiast szpilek uśmiechnięte buty! Co kto lubi" - skomentowała celebrytka. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy, do których dołączamy również nasze brawa!

Ewa Chodakowska - stylizacja treningowaEwa Chodakowska - stylizacja treningowa Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Ewę Chodakowską widzimy zazwyczaj w zupełnie innym wydaniu. Spodnie treningowe i sportowy top to jej druga skóra. Ostatnio najczęściej występuje w czarno-czerwonych zestawach. Czyżby fit trenerka również podążała za modowymi trendami? Czerwień w odcieniu "flame" to jeden z dziesięciu najmodniejszych kolorów wytypowanych przez amerykański Instytut Pantone na sezon wiosna-lato 2017. Czerwień to barwa osób energicznych i z charakterem, nic więc dziwnego, że Ewa Chodakowska go uwielbia!

Ewa Chodakowska - stylizacja treningowaEwa Chodakowska - stylizacja treningowa Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Jeśli jednak nie jesteś typem kobiety, która na siłowni lubi się wyróżniać, postaw na zestaw "total black". Czerń wyszczupla i wcale nie musi być nudna! Możesz założyć pod nią kolorową bieliznę, albo dopasować wzorzyste buty. Jedno jest pewne - ten kolor nigdy ci się nie znudzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.