Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Podobna?

Ewa Chodakowska jako jedna z najpopularniejszych trenerek fitness jest niemal 24 h dostępna w mediach społecznościowych. Często umieszcza tam mnóstwo motywacji, porad treningowych i dietetycznych, ale wśród tych merytorycznych postów znajdzie się również miejsce na... odrobinę prywaty. Tym razem trenerka pokazała swoje zdjęcia z dzieciństwa.

Przychodzi taki czas, że każdy z nas lubi powspominać dzieciństwo. Szczególnie, że czas leci nieubłagania, a ludzie wraz z upływem czasu zmieniają się nie do poznania.

W przypadku Ewy, chęć wspomnienia to pewnie jeden z wielu powodów, który zadecydował, że wstawi zlepek zdjęć, gdzie widać ją jako mało dziewczynę i jako aktualną trenerkę. Pod zdjęciem zapowiedziała, że szykuje MEGA projekt, na którym musi się skupić i będzie mniej aktywna w social media.

PS. Babeczki w tym tygodniu muszę MAX skupić się na najbliższym projekcie - bo Wy pytacie, a ja jak mysz pod miotłą cicho siedzę.. Mogę już powiedzieć, ze 14 i 15 marca nagrywam pod rząd AŻ DWA programy treningowe na dvd

Co ciekawe, w mediach co jakiś czas pojawiają się spekulacje na temat ingerencji w ciało, a dokładnie usta. A takie właśnie zdjęcia pokazują, że spekulacje zostaną tylko i wyłącznie spekulacjami.

Pod koniec lutego Ewa opublikowała również zdjęcie z dzieciństwa, które wykorzystała do zmotywowania swoich "podopiecznych".

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.