Chodakowska ostro skrytykowana za obóz na Seszelach. Trenerka odpowiedziała na falę hejtu

Po tym jak Ewa Chodakowska poinformowała o tym, że organizuje obóz na Seszelach, pojawiła się fala hejtu związana z kosztem całego wyjazdu. Ewa postanowiła odpowiedzieć na falę krytyki.

 W opublikowanym poście możemy dowiedzieć się, że treningi i nocleg w hotelu to koszt prawie 10 tysięcy złotych, a oprócz tego trzeba doliczyć około 3 tysięcy za bilety lotnicze. Ostateczny koszt obozu wywołał ogromną burzę, a sama Ewa Chodakowska postanowiła skomentować szeroko komentowaną sytuację.

Od ponad pięciu lat realizuje swoje marzenia..Od początku miałam plan, wiedziałam czego chce, nie zrażałam się potknięciami, upadkami.. zderzyłam się z niejedną ścianą, z falą hejtu, z fałszem, obłudą... i tak mogłabym wymieniać bez końca..

Trenerka przede wszystkim skupiła się na tym, że obóz jest jedynie jedną z kilku propozycji w jej ofercie treningowej. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oprócz obozu organizuje warsztaty i wyjazdy na terenie Polski, publikuje darmowe treningi na swoim kanale na YouTube i motywuje na swoich kanałach w mediach społecznościowych.

Możesz mnie za to nienawidzieć, zaglądać do portfela, rozliczać mnie z moich wydatków, wytykać palcem ..W moim sklepie online znajduje się cała masa produktów - od płyt DVD za 25 zł po wyjazdy metamorfozy w najpiękniejsze zakątki świata.. I W POLSCE!! W zeszłym roku wyjazdów było około 12 - z czego większość w Polsce... ba! są warsztaty za 120zl :) tutaj tez możemy się złapać!!Ale. Ale!! Nic na siłę!! Każdy znajdzie coś dla siebie..

Na samym końcu dodała:

Nie musisz się zmieniać, żeby osiągnąć sukces! Im jesteś bardziej sobą, tym lepiej!! Bo właśnie wtedy kiedy jesteś sobą, jesteś nie do podrobienia!Miłego weekendu Babeczki i Chłopcy ??

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.