Anna Lewandowska nagrała kolejny program treningowy i skrytykowała medialny szum dotyczący jej brzucha

Odkąd świat obiegła informacja o ciąży Anny Lewandowskiej media nie odpuszczają popularnej trenerki na krok i informują o każdym jej kroku. Ania mimo medialnego szumu nie zwalnia tempa i wciąż realizuje się zawodowo.
 

Anna Lewandowska poinformowała o tym, że zakończyła nagrania kolejnego projektu, który będzie dedykowany dla wszystkich przyszłym mam, aby pozostać w formie w tym - jak sama nazwała - przepięknym czasie jakim jest ciąża.

Kolejny program treningowy nagrany. Projekt spójny nie tylko z przepięknym czasem w jakim się teraz znajduję, ale przede wszystkim z moim profilem zawodowym trenera.Przygotowuję dla Was, Drogie przyszłe mamy 6 treningów, które pomogą zachować formę fizyczną podczas tego wyjątkowego okresu w życiu. Zadbajmy nie tylko o siebie, ale i o komfort maluszka.

Jeżeli pojawił się już temat ciąży Anna nie mogła odpuścić tematu dotyczącego komentowania jej każdego kroku w mediach.

Co do mojego BRZUCHA - wielu z Was prosi o coraz częstsze pokazywanie go… Kochani czy nie uważacie tak jak ja, że byłoby tego za dużo? Media nie zostawią tematu, a ja z wcale nie chce wyskakiwać Wam, ani sobie z lodówki  (już mnie nie ma) Naturalną sprawą jest, że podczas publikowanych jakichkolwiek zdjęć będzie się pojawiał to tu to tam. Pozwólcie, że mój brzuch pozostawię nie do oceny innym - niech sobie spokojnie rośnie  - bo czy mały, czy duży, czy wąski, czy szeroki - nie ma to żadnego znaczenia!!!! Korzystajmy ze swoich doświadczeń i wymieniajmy się nimi! 

Rzeczywiście da się zauważyć to, że temat ciąży Anny Lewandowskiej pojawia się wszędzie. My jednak trzymamy kciuki za każdy projekt i czekamy na efekty!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.