Czy wiesz już, gdzie w tym roku wygrzewały swoje wysportowane ciała gwiazdy?

U nas niestety ciemno, zimno i ponuro, więc nic dziwnego, że gwiazdy korzystają z okazji i na kilka dni uciekają do bardziej słonecznych miejsc.

Ewa Chodakowska po świętach spędzonych w rodzinnej atmosferze, postanowiła wraz z mężem przywitać Nowy Rok w Grecji. Słynna trenerka wszystkich Polek, w okularach przeciwsłonecznych i z promiennym uśmiechem na twarzy, zwiedzała piękne Ateny.

 

Sylwia Szostak wykorzystała okres międzyświąteczny, aby odwiedzić Francję. Wraz ze swoim mężem, Akopem, wybrała się między innymi do paryskiego Disneylandu. Nie obyło się także bez tradycyjnego zdjęcia z wieżą Eiffela. 

 
 

Anna i Robert Lewandowscy sylwestrową noc spędzili w Dubaju. Wciąż nie możemy wyjść z podziwu, jak trenerka świetnie prezentowała się w swoim czarnym kombinezonie.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna oraz jej świeżo upieczony mąż, Wojciech, ładowali akumulatory na nadchodzący rok w Singapurze. Nasza WAG jak zwykle zaraża pozytywną energią i zachwyca świetną figurą.

 

Kasia Wolska wraz z narzeczonym wyruszyła na podbój Izraela, a konkretnie Tel-Avivu. Jak zwykle, nie odpuszcza jednak biegania i treningów, nawet w podróży. 

Wyjątek stanowiła Małgorzata Rozenek-Majdan, która postanowiła zostać w kraju i cieszyć się zimową aurą. Pani Małgosia z całą rodziną - łącznie z ukochanymi czworonogami - korzysta ze śniegu padającego w Wiśle i jak najczęściej wychodzi na sanki.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.