Anna Lewandowska pokazała się pierwszy raz publicznie po ogłoszeniu ciąży!

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Wraz z Robertem wzięła udział w świątecznej imprezie Bayernu Monachium i... wciąż trenuje! Zachęca inne kobiety do aktywności fizycznej w czasie ciąży! Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia. Widać, że to już 5. miesiąc?

Anna nadal pozostaje aktywne i nie rezygnuje też z treningów, chociaż oczywiście dostosowała je do swojego odmiennego stanu. Lewandowscy zaapelowali też, że chcieliby przeżyć ten wyjątkowy dla nich czas w spokoju.

Lewandowska napisała tak:

Kochani,
dziękujemy Wam wszystkim - kibicom, fanom oraz mediom za gratulacje i mnóstwo ciepłych słów, które otrzymaliśmy w ciagu ostatnich dni To bardzo miłe ??Jako przyszli, szczęśliwi rodzice, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną z osobiście. Tak też zrobiliśmy

Najbliższe tygodnie chcielibyśmy przeżywać w gronie rodzinnym, dlatego nie udzielamy i nie będziemy udzielać wywiadów i komentarzy. W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka. Prosimy Was o cierpliwość, wszystko w swoim czasie

Prosimy także o zrozumienie i o uszanowanie tych wyjątkowych dla nas i naszych najbliższych chwil 

Z góry dziękujemy 
Będziemy z Wami w kontakcie 
Ania i Robert
P.s. Ah.. No i nadal jestem aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Proszę zatem nie interpretować każdego postu, przepisu, ćwiczeń czy wypowiedzi jako dotyczącej ciąży.

 
 
 
 
 

.. Anna Lewandowska

.. Anna Lewandowska

.. Anna Lewandowska

 WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Agora SA