Pokonała anoreksję dzięki jednej osobie! TO metamorfoza inna niż wszystkie...

Internet przepełniony jest metamorfozami, które pokazują kobiety przed i po utracie zbędnych kilogramów. W tym przypadku było zupełnie inaczej.

 Sara Ramadan chorowała przez pięć lat na anoreksję. Choroba była niezwykle destrukcyjna dla organizmu młodej dziewczyny. Miała absolutny wstręt do jedzenia i nie mogła zaakceptować swojego ciała.

 

Fatalny stan zdrowia doprowadził do tego, że Sara siedem miesięcy spędziła na oddziale intensywnej terapii. Dopiero rok 2014 był kluczowy, wtedy to właśnie postanowiła zmienić swoje życie.

 

Sarah razem ze swoim bratem Alladdinem zaczęła pracować nad odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Wszystko szło zgodnie z planem, ponieważ brat był jedną z nielicznych osób, które w odpowiedni sposób potrafiły ją zmotywować.

 

Niestety Alladdin został w 2014 roku zastrzelony. Dziś Ramadan mówi o tym, że to własnie jemu zawdzięcza to, kim jest teraz i pamięć o nim daje jej mnóstwo energii.

 

Aktualnie Sara posiada ponad 122 tysiące obserwujących na Instagramie. Jest inspiracją dla ludzi, którzy nie mogą znaleźć siły do walki z problemami. Nie tylko tymi związanymi z wagą.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH PRZEPISÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.