Dzięki jodze schudła 30 kg. Spełniła swoje marzenia i dziś jej życie to raj

Cynthia Naydani ma 32 lata i pochodzi z Kanady. W wieku 16 lat ważyła 95 kilogramów. Spora nadwaga nie pozwalała jej realizować marzeń i pasji.

 Cynthia nie wspomina dobrze dzieciństwa. Sama mówi o tym, że ten okres był szeregiem niepowodzeń.

Dziewczyna uwielbiała konie, jednak nie mogła na nich jeździć, ponieważ była za ciężka. Nadwaga utrudniała jej nawet zwykłe czynności, które wykonuje się w ciągu dnia.

.. Cynthia Naydani

 Naydani przyznała, że najtrudniejsza było dla niej zmiana sposobu myślenia o sobie. Wcześniej nienawidziła swojego ciała. Wszędzie słyszała, że jest za gruba. Wszystko to doprowadziło do tego, że dziewczyna totalnie straciła pewność siebie i nie potrafiła sobie z tym poradzić.

W wieku 18 lat zapisała się na zajęcia jogi. Na samym początku nie było łatwo, ponieważ ćwiczenia były dla dziewczyny po prostu trudne. Z zajęć na zajęcia Cynthia czuła się coraz lepiej. Udało się jej schudnąć, a sama joga pozwoliła jej zmienić to, z czym miała największy problem, czyli z diametralną zmianą myślenia o sobie. 

.. Cynthia Naydani

 Dziś jest szczęśliwszą osobą. Sama przyznaje, że jej życie to raj. Jako 32-letnia kobieta aktualnie mieszka w Tajlandii. Tam też jest instruktorką jogi i zmienia myślenie oraz nawyki innych ludzi.

.. Cynthia Naydani

 WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.