Za pozytywne podejście do kobiecego ciała pokochały ją dziewczyny na całym świecie!

Obsesyjne liczenie kalorii, omijanie posiłków, problemy z jedzeniem - Megan Crabbe od 14 roku życia zmagała się z anoreksją. Dzięki Instagramowi i zdjęciom modelek plus size, które kochają swoje ciało, dziewczyna całkowicie zmieniła swoje myślenie. Za jej zdrowe podejście do ciała i kobiecej figury pokochały ją tysiące kobiet na całym świecie, dla których stała się inspiracją!
 

Megan udało się dzięki pomocy ekspertów i rodziny wrócić do normalnej wagi, ale nadal czuła się nieszczęśliwa i brakowało jej pewności siebie.

 

"Nawet jak powróciłam do prawidłowej wagi nadal walczyłam z demonami z przeszłości - postrzeganie przeze mnie mojego ciała było negatywne i nie lubiłam siebie" - mówi.

 

Jednak dwa lata temu wszystko się zmieniło. Przeglądając Instagrama szukała zdjęć bardzo szczupłych dziewczyn, których figury bardzo jej się podobały. Przez przypadek natknęła się na profil dziewczyny o pełnych kształtach - @yourstruelymelly, która wręcz emanowała pewnością siebie i widać było, że w pełni cieszy się życiem.

 

"Pomyślałam wtedy - O mój Boże, ona kocha swoje ciało, dlaczego ja mam nienawidzić swojego do końca życia?" - mówi.

 

"Kiedyś myślałam, że zdrowe ciało to szczupła sylwetka i perfekcyjny sześciopak na brzuchu, dzisiaj wiem, że zdrowe ciało to przede wszystkim - zdrowa psychika" - podkreśla.

 
 

Megan też zaczęła wrzucać na Instagrama swoje zdjęcia - była zdziwiona ilością polubień i pozytywnych komentarzy! Dzisiaj ma 320 tysięcy obserwatorów i sama jest inspiracją dla innych kobiet, które dzięki jej zdjęciom zyskują pewność siebie!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: