Chodakowska znowu nie wytrzymała! "Babo, ale męczysz! Idź lepiej na trening"

Trenerka Ewa Chodakowska od dawna spotyka się z atakami ze strony internautów, podobnie jak Anna Lewandowska. Dosyć często na nie odpowiada i nie inaczej było tym razem! Zobaczcie, o co poszło...

Pewna dziewczyna napisała na forum:

 Pieniądze opanowały świat i Ewo nie opowiadaj głupot ludziom,ze nie robisz tego dla pieniędzy. Gdyby nie sława i pieniądze,nie jeździłabyś dziś autem,nie kupowałabyś tak drogich ciuchów markowych i nie mogłabyś pojechać na wakacje. Przeciętnego polaka niestety nie stać na to wszystko,wiec proszę Cię Ewo nie opowiadaj głupot,ze nie robisz tego dla kasy.Z biednymi przecież nie będziesz się trzymać,Bo wtedy byś nie zabłysła jako sławna....cóż za hipokryzja chodzi o doświadczenie życiowe z mojej strony, to wiem,ze wiekiem się wiele nie różnimy. W każdym razie...naprawdę Mam to naprawdę gdzieś czy będzie za chwile lawina komentarzy przeciwko mnie czy tez zostanę zablokowana.Ale spójrzmy Prawdzie w oczy,nic w dzisiejszym życiu nie ma takiego znaczenia jak pieniądze. Pozdrawiam (pisownia oryginalna) - napisała internautka.

Po chwili dodała:

Bez pieniędzy nie zrobiłaby nic...nie masz pieniędzy,nie możesz nic,taka jest kolej rzeczy w życiu...nikt mi tego nie powie i nie opowiadajcie mi kochane dziewczyneczki ze pieniądze nie maja dla niej znaczenia. Świat jest oparty na pieniądzach,każdy jest zabiegany za nimi...i własnie tu jest problem,Bo jak nie masz pieniędzy to za wiele ze swoim życiem nie zrobisz. Cóż za hipokryzja.

Chodakowska na to:

chyba nie zrozumiałaś W*** :) nikt kto staje na mojej drodze nie jest w stanie zaimponować mi ani pieniędzmi ani sławą.. nie robi to na mnie wrażenia.. nie ślinie się na widok przepychu.. nie ścigam ludzi którym się wydaje ze mogą więcej, bo więcej mają.. bogaty siedzi przy stole z bogatym! Gwiżdże na to!! Kocham ludzi!! Wszystkich!!! Gdzie w tym poście napisałam, ze jestem wolontariuszką?? Wyluzuj! Oczywiście, ze zarabiam! To moja praca, ale tez pasja :) Codziennie poznaje interesowne osoby , którym się wydaje, ze poprzez znajomość ze mną już jutro będą na moim miejscu :) roszczeniowa postawa na każdym kroku.. A tutaj się trzeba trochę napracować :) Jestem mega dumna z tego co osiągnęłam! I zrobiłam to sama!! Bez pleców, bez znajomości! Gdybym robiła to tylko dla pieniędzy, nigdy nie zaszłabym tak daleko.. gdybym robiła to dla pieniędzy, mogłabym już śmiało odpuścić :) Proponuje przestać mierzyć ludzi swoją miarą.. na świecie jest dużo więcej niż kasa! Ciao!

Na koniec jeszcze dodała:

Daje tyle z siebie ile mogę, jeżeli ktoś oczekuje ode mnie więcej, krytykuje to co robię w sposób mało konstruktywny odcinam się - ja tez mam jakieś prawa :) Nie selekcjonuje ludzi przez pryzmat tego ile maja i o tym jest ten post, ale odcinam się od ludzi roszczeniowych - nie trawie takiej postawy :) o dobrze mi z tym ???

Internautka postanowiła zakończyć tą dyskusję

Cóż za hipokryzja...z szacunku Do Ciebie Ewo,powstrzymam się od dalszego komentowania.No tak są inne fajniejsze rzeczy niż kasa :-) przecież Gdyby nie pieniądze to byś nie odpowiedziała na mój komentarz.Pozdrawiam ;-) - napisała.

To jednak jeszcze bardziej zdenerwowało Ewę Chodakowską!

Masz jakieś mega ciśnienie kobieto.. może zabierz się do pracy zamiast pisać bzdury pod moimi zdjęciami na temat mojej osoby i mojej kasy.. masz tyle lat co ja? Super!! Gdzie jesteś? Czym się zajmujesz? Jesteś spełniona? Realizujesz swoje pasje? Plakietkę, ze możesz być kim chcesz, robić to co chcesz, być z kim chcesz.. Jeśli zdołasz połączyć pasje z praca to największe szczęście!! Nie demonizuj tego!! Nie każdy musi się stresować swoją robota, żeby jego wysiłek był doceniony.. ja kocham to co robię i zarabiam na tym co robię! Wg Ciebie to skandal! Weź zejdź z ludzi którzy swoją praca z pasją osiągnęli w życiu sukces, bo to słabe! Zioniesz na kilometry jakąś niespełniona frustracją.. nie wiem kim jesteś i jak bardzo życie dało Ci się we znaki, ale pamiętaj, ze jesteś jedyna osobą która może to zmienić.. od komentarzy na temat mojego portfela nie przybędzie Ci zer na koncie, a widzę, ze piszesz tylko o jednym.. nie mnie Cię oceniać, ale chyba pora zrobić porządek w głowie.. nieważne przecież ile masz, ważne jaką jesteś osoba! Trzymam mocno i niezmiennie kciuki za Twoje zdrowie, szczęście i sukcesy!! Buźka! - stwierdziła Ewa.

Dziewczyna nie pozostała dłużna:

Jak na razie to ja mam wrażenie,ze wy mnie oceniacie....żadnej z tych młodych Dziewczyn nie oceniłam ani jednym słowem. Komentarz odnosi się do Ewy...a nie Do Pan adwokat.A tak na marginesie :-) to mam prace,nie narzekam :-) i wcale nie jestem zazdrosna,po prostu Chce przedstawić sytuacje jasno,ze życie potęga na pieniądzach - napisała.

Po czym dodała:

Dlaczego człowiek nie może mieć własnego zdania u Pani Ewy Chodakowskiej na portalu?I to wszystko spostrzega własnymi oczami,ma swoje własne zdanie,Bo przecież jesteśmy wolnymi ludźmi,a gdy pojawi się komentarz który EWO CI nie podpasuje pojawia się plaga zła....i od razu ze to jest zazdrość? A czego ja mogę Ci zazdrościć?w zasadzie to nikt nie wie nic o moim życiu. W każdym razie jedyna rzecz jaka mi nie podoba się tutaj...skoro Ewo jesteś taka dobra itp.to dlaczego jesteś za komentarzami dziewczynek które nie potrafią w inny sposób budować konwersacji tylko zawsze opierają to na zazdrości?

Te słowa chyba przebrały miarkę. Trenerka napisała ostatecznie:

Babo ale męczysz! W domu też tak? Wolność słowa? No to pozwól mi tez się wypowiedzieć.. czy tylko Tobie się należy to prawo? To dopiero hipokryzja! "Powiem ci coś, bo mam prawo, ale ty nie masz prawa reagować" ??? ?????? Chyba słońce zaszło za chmury, ciężej tyłek ruszyć do zajęć i wychodzi jesienna chandra.. Wrzuć na luz - niczego nie zmienisz w moim życiu swoim pretensjami na temat mojej osoby - w swoim tez nie.. jak Cię tak uwieram, to co tu robisz? Masochistka? Komu na złość robisz? Sobie!! Stop It!! Marnujesz czas!! Idź lepiej na trening! Kąpiel sobie zrób, przejdź się, może Ci przejdzie... - podsumowała.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: