To największa metamorfoza wśród gwiazd. Zobaczcie, jak zmienił się Piotr Stramowski

Piotr Stramowski, 29-letni polski aktor przeszedł ostatnimi czasy zachwycającą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądał kiedyś, a jak prezentuje się dziś.

Piotr Stramowski stał się popularny po filmie "Pitbull" i serialu "Na noże" emitowanym w stacji TVN. Dziś aktor jest rozchwytywany i pojawia się na okładkach magazynów. Jest utożsamiany ze stylowym mężczyzną oraz twardzielem.

Postanowiliśmy jednak sprawdzić, jak Stramowski wyglądał kiedyś. Zdaje się, że był to zupełnie inny człowiek.

Piotr Stramowski przed metamorfozą:

Piotr Stramowski jest u szczytu sławy, a wszystko to dzięki swojej charakterystycznej roli w filmie 'Pitbull. Nowe porządki'. Wygląda jak prawdziwy twardziel, prawda? Uwierzcie, nie było tak zawsze. Zanim stał się rozpoznawalny, wyglądał 'nieco' mniej zadziornie. Ale nie tylko jemu drzwi do kariery otworzyły się po wcieleniu się w rolę bezwzględnego mężczyzny. Zobaczcie najlepsze metamorfozy polskich aktorów!Piotr Stramowski jest u szczytu sławy, a wszystko to dzięki swojej charakterystycznej roli w filmie "Pitbull. Nowe porządki". Wygląda jak prawdziwy twardziel, prawda? Uwierzcie, nie było tak zawsze. Zanim stał się rozpoznawalny, wyglądał "nieco" mniej zadziornie. Ale nie tylko jemu drzwi do kariery otworzyły się po wcieleniu się w rolę bezwzględnego mężczyzny. Zobaczcie najlepsze metamorfozy polskich aktorów! Akpa

A tak wygląda teraz:

Piotr publikuje zdjęcia z treningów i pokazuje, że najważniejszy jest regularny trening i osobista motywacja.

 
 
 
 

Aktor pojawił się też na okładce Men's Health, gdzie na łamach magazynu opowiedział o swoim treningu i roli do filmu "Pitbull".

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.