Odmieniona Agnieszka Woźniak-Starak! Ćwiczenia z Chodakowską i nowe małżeństwo jej służą

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie zmagała się z nadwagą ani otyłością, jednak porównując jej stare zdjęcia z aktualnymi, trudno nie zauważyć metamorfozy, jaką przeszła. Po zmianie trybu życia na zdrowy, wygląda fenomenalnie.

Agnieszka Woźniak-Starak dawniejAgnieszka Woźniak-Starak dawniej www.p4.kimono.pl

Choć prezenterka zawsze była szczupła, nie prezentowała się tak świetnie jak obecnie. Na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo zmieniła swój wygląd. Dziś mówi, że "fajnie jest być fit i czuć się zdrowo". 

 

Agnieszka zaczęła od zmiany nawyków żywieniowych. Dzięki przeprowadzonym badaniom odkryła, co powinna jeść częściej, a czego spożywanie zdecydowanie ograniczyć. Rozpoczęła także regularną współpracę z Ewą Chodakowską i jej mężem, Lefterisem Kavoukisem.

 

Dzięki intensywnej aktywności fizycznej jej sylwetka stała się bardziej wysportowana i jak sama mówi, uzależniła się od wyzwalanych podczas ćwiczeń endorfin. Ostatnio wybrała się też na obóz Chodakowskiej odbywający się na greckiej wyspie Mykonos

 

W wyjeździe uczestniczyła również Małgorzata Rozenek. Wszystkie panie w przerwach między morderczymi treningami świetnie się razem bawiły, co mogliśmy obserwować na publikowanych przez nie zdjęciach i filmikach. 

 

W sierpniu tego roku dziennikarka wzięła romantyczny ślub w Wenecji z biznesmenem i producentem filmowym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Miłość oraz zdrowy tryb życia wyraźnie jej służą. Agnieszka emanuje pewnością siebie i pozytywną energią. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z treningów oraz relacje z podróży, podczas których również stara się być aktywna. Uprawia jogę oraz sporty wodne. Dzięki temu może pochwalić się perfekcyjnym ciałem w bikini.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.