Kiedyś miała duży problem ze swoją sylwetką, dziś jest prawdziwym wulkanem energii

Aleksandra Szwajka kilka lat temu pokonała nadwagę, a dziś pomaga zgubić zbędne kilogramy innym. Patrząc na ten wulkan energii, trudno uwierzyć, że ta szczupła blondynka kiedyś miała problem ze swoją figurą. Oto historia jej metamorfozy.

Ola przed rozpoczęciem swojej sportowej przygody ważyła 82 kg. Próbowała je chować w za dużych ubraniach, a siedząc zakrywała brzuch rękoma. Na złą sylwetkę składał się brak silnej woli oraz motywacji, aby zmienić swój wygląd. Pogarszający się stan zdrowia oraz rozmowa z lekarzem sprawiła, że zdecydowała na dobre porzucić dawne złe nawyki i zacząć zdrowy tryb życia. 

Kiedy zobaczyła pierwsze efekty ćwiczeń i diety, a także, gdy usłyszała pierwsze komplementy na temat zmiany, postanowiła, że nigdy nie wróci do poprzedniej figury. W dwa lata zeszła do upragnionej wagi. "Teraz mogę powiedzieć, że chudnąć to banał - utrzymać wagę i gubić małe 2 kg to wyzwanie!" - pisze na swoim profilu.  

Ola nie poprzestała na ćwiczeniach dla własnego zdrowia i satysfakcji. Zarażona pasją przez swoją mamę, rozpoczęła własną karierę instruktorską. Obecnie prowadzi różne zajęcia fitness, m.in. treningi na trampolinach, podczas których pokazuje w jak świetnej jest formie. Od niedawna działa też jako trener personalny

Powrót do zdjęć sprzed lat był dla niej bardzo trudny, a jeszcze cięższe upublicznienie ich. Jednak zależało jej, aby pokazać, że każdy sukces leży w naszych własnych rękach.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: