Ważyła ponad 100 kg, schudła i pokazała, co się stało z jej skórą...

Żeby schudnąć, trzeba pamiętać o odpowiedniej diecie i planie treningowym, który będzie miał wpływ na naszą sylwetkę. Zobaczcie historię Rachel Graham.

 Użytkowniczka Instagrama Rachel Graham w ciągu kilku miesięcy schudła 40 kg. W najgorszym wypadku ważyła 111 kg. W pewnym momencie Rachel zaczęła mieć problemy z oddychaniem, kiedy wykonywała najprostsze czynności w ciągu dnia. Nie akceptowała siebie i wpadła w depresję. 

Nadwaga niesie za sobą mnóstwo fizycznych i psychicznych skutków. Pamiętajcie jednak, że schudnąć można bardzo szybko, ale nie można zapomnieć, żeby robić to z głową. Doskonałym przykładem jest właśnie Rachel Graham, której w ciągu kilku miesięcy udało się stracić aż 40 kilogramów, jednak nie uniknęła rozciągniętego nadmiaru skóry.

Rachel była zaniepokojona swoim stanem, ponieważ w jej rodzinie babcia zmagała się z nadwagą i ostatecznie zmarła, nie dbając o siebie. Postanowiła to jak najszybciej zmienić. Publikowanie zdjęć na Instagramie uznała jako motywację do pracy nad swoim ciałem.

Warto zaznaczyć, że proces zrzucania zbędnych kilogramów jest bardzo ciężki i powinien być dobrze zaplanowany. Każdy człowiek musi mieć dostosowaną dietę oraz plan treningowy, który będzie miał pozytywny wpływ na sylwetkę. Nie można wychodzić z założenia, żeby schudnąć jak najwięcej i jak najszybciej. Rachel to zrozumiała i dziś czuje się zdecydowanie lepiej niż z nadwagą.

 
 
 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: