Rusin pochwaliła się TYM zdjęciem z Chodakowską. Fani: "Retusz takich dziewczyn to bezsens. Obie mają boskie ciała!"

Kinga Rusin pochwaliła się najnowszym zdjęciem z trenerką Ewą Chodakowską, a fani... uważają, że za dużo retuszu! Do dyskusji pod zdjęciem włączyła się nawet autorka sesji! Zobaczcie sami!
 

Trzeba przyznać, że to zdjęcie jest naprawdę bardzo pozytywne i radosne, ale fani jednak przede wszystkim postanowili się przyjrzeć ciałom obu pań. Zdaniem niektórych zdjęcie zostało mocno wyretuszowane, w dodatku przez mało umiejętnego grafika! Wątpliwości wzbudziło lewe udo Chodakowskiej.

Ale retuszerów to chyba trzeba troszkę przyuczyć. Taką ładną Ewy lewą nogę zniekształcić - napisała fanka.


Nie było retuszu w ogóle ... To jest surowa prewka z sesji - odpowiedziała fotografka Marlena Bielińska. 


Retusz takich dziewczyn to totalny bezsens. Obie maja boskie, umięśnione ciała . A Kinga im starsza, tym ładniejsza - dodała inna fanka.


Dlatego to jest niewyretuszowane, prewka z sesji - ponownie odpowiedziała autorka sesji.

Bardzo bym chciała w to uwierzyć, ale jakoś bardzo mi trudno po tym co widzę - odparła fanka.


To zbliż, zobacz fałdki na szyi, pod pachami, na dłoniach. Jest jeszcze wartość w dobrym świetle i makijażu. Zawsze zapraszam do mnie na kawę i obejrzenie materiału z sesji - napisała fotografka.


Trudno uwierzyć, patrząc na zapadnięte udo Ewy - nadal miała wątpliwości fanka.


Bo ona podskoczyła z Kingą, to naturalny ruch mięśni, gdyby było retuszowane, to byśmy to złagodzili, ale nie widziałam potrzeby, one są cudne tak, jak są, nie wymagają poprawek - skwitowała ostatecznie fotografka.


Mimo tego incydentu pojawiło się bardzo dużo pozytywnych i miłych słów skierowanych w stronę obu pań! Zgadzamy się - zarówno Kinga, jak i Ewa wyglądają super! :)

 
 
 
 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.