Polscy trenerzy personalni i ich NIESAMOWITE metamorfozy!

Dzisiaj pomagają innym zadbać o figurę i dobrą kondycję, tymczasem zobaczcie, jak wyglądały ich początki! Nie zawsze mogli się pochwalić idealnym ciałem :)

1. DANIEL MAJEWSKI

Partner popularnej blogerki Deynn nie zawsze miał wysportowane ciało. Swego czasu zmagał się z nadprogramowymi kilogramami. Przypadkiem zapisał się na siłownię, a dzisiaj... nie wyobraża sobie dnia bez treningu!

.. Majewski Trenuje

  

 
 
 

2. AKOP SZOSTAK

Akop jest kulturystą, trenerem personalnym i zawodnikiem mieszanych sportów walki. On doskonale zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest łatwo zawalczyć o swoje wymarzone ciało. Jednak każdego dnia motywuje setki tysięcy ludzi do pracy nad własną sylwetką!

.. AKOP SZOSTAK

 
 
 

3. MARIUSZ MRÓZ

Jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce sam ma za sobą... spektakularną metamorfozę. Dzisiaj dzieli się swoim doświadczeniem i motywuje do zmian!

.. Mariusz Mróz

 
 
 

4. PAWEŁ GŁUCHOWSKI

Kiedyś sam potrzebował motywacji, a dzisiaj to on motywuje innych. To jedna z najbardziej utytułowanych osób w świecie kulturystyki. Może się pochwalić wieloma tytułami mistrzowskimi i udziałem w prestiżowych zawodach. 

.. PAWEŁ GŁUCHOWSKI

 
 
 

 WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: