Jak dba o figurę Małgorzata Rozenek? Ćwiczy z Chodakowską! Ewa pojawi się w jej nowym programie!

Trenerka Ewa Chodakowska i Małgorzata Rozenek się przyjaźnią. Ewa nie tylko było gościem na jej ślubie z Radosławem Majdanem, ale także pomogła jej zadbać o formę przed tym wielkim dniem! Teraz się okazało, że wystąpi też w nowym programie Małgorzaty Rozenek!
 

Małgosia regularnie uczęszcza na treningi z Ewą Chodakowską. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów od małego uprawiała dużo sportu - jako mała dziewczynka przez wiele lat uczęszczała do szkoły baletowej i dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej!

 

Rozenek mieszkała przez kilka lat we Francji i zdradziła, że stara się dbać o figurę tak, jak robią to Francuzki! Co to oznacza?

To przede wszystkim regularne, zbilansowane posiłki, dzięki którym może cieszyć się energią przez cały dzień. Posiłki składają się z: lekkiego śniadania (np. sałatka z owoców), drugiego śniadania (owsianka, sałatka), obiadu (np. krem z warzyw, chude mięso bez sosu, ziemniaków, frytek + sałatka lub gotowane warzywa), kolacja (kromka ciemnego pieczywa z wędliną, blanszowane warzywa).

Małgorzata Rozenek nie je tłustych i ciężkostrawnych potraw. Rezygnowała też z cukru i białej mąki. Jest za to ogromną miłośniczką ryb, świeżych warzyw i owoców morza.

 

"Staram się jeść w małych ilościach. Przy zabieganiu, zapracowaniu oraz mnóstwie spraw na głowie, nie mam czasu na liczenie kalorii. Problem z tymi wszystkimi dietami, jest taki, że za dużo o nich myślimy. W diecie nie chodzi o to, żeby trzymać się jakiś zasad. Podstawową regułą powinien być umiar i rozsądek" - mówi Małgosia.

 
 
 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.