Ćwiczenia pomogły jej odzyskać pewność siebie! Od 39 kg do umięśnionej fanki fitnessu!

Ważyła jedynie 39 kilogramów, ale treningi na siłowni pomogły jej odzyskać dawną pewność siebie i stały się jej pasją! Ta historia może być inspiracją dla każdego z nas!

.. .

.. .

Pochodząca ze Szwecji Antonia Eriksson i od lat chorowała na anoreksję. Jednak postanowiła opowiedzieć o swojej chorobie, by przestrzec inne młode dziewczyny przed obsesyjnym odchudzaniem. Na instagramie zamieszczała kolejne fotografie ze szpitala, relacjonowała także kolejne tygodnie pobytu w domu. Fotografowała to, co je i jak wraca do zdrowia. Zaczęła też ćwiczyć i to właśnie treningi stały się jej największą pasją!

W najgorszym momencie choroby ważyła 39 kilogramów, co przy jej wzroście i wieku wskazywało na skrajne niedożywienie. Z czasem jednak zaczęła przybierać na wadze, ale to głównie dzięki treningom zwiększyła swoją masę mięśniową.

.. .

Jej nowe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości - ćwiczenia potrafią być jak lekarstwo i pomagają odzyskać utraconą pewność siebie. Na zdjęciach widzimy szczęśliwą dziewczynę ze zgrabną figurą.

Ale to nie koniec tej historii! Dziewczyna nie poprzestała na odpowiedniej diecie i wzmacnianiu organizmu na siłowni. Zaczęła jeszcze więcej trenować i dzisiaj jest... początkującą kulturystką!

.. .

.. .

.. .

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.