Ważyła blisko 140 kg, po śmierci męża postanowiła to zmienić. Robiła zdjęcia swojej przemiany dzień po dniu...

Po śmierci swojego męża Justine McCabe zupełnie się załamała. Ważąca 140 kg kobieta, pewnego dnia znalazła swoją starą sukienkę i postanowiła, że zrobi wszystko, by włożyć ją ponownie! Dokumentowała swoją przemianę dzień po dniu!

.. .

Justine McCabe po śmierci swojego męża bardzo przybrała na wadze. Była nieszczęśliwa i zagubiona, a jedzenie było dla niej, jak lekarstwo. Zajadała się śmieciowym, tłustym jedzeniem. Nie wiedząc kiedy, bardzo mocno przytyła i całkowicie straciła kontrolę nad swoją wagą.

.. .

Mąż kobiety zawsze jej powtarzał, by zadbała o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, jednak ona się denerwowała i nie chciała nawet o tym słyszeć. Gdy została sama i przypadkiem znalazła swoją starą sukienkę postanowiła zrobić to dla męża. Dzień po dniu robiła zdjęcia swojej przemiany i dokumentowała, jak zmienia się jej ciało.

.. .

Zmiany następowały stopniowo. Najpierw zaczęła zdrowiej się odżywiać, a po trzech miesiącach wybrała się na siłownię. Dzisiaj twierdzi, że odchudzanie było niej swego rodzaju podróżą, podczas której odnalazła pewność siebie i pokochała swoje ciało.

.. .

Fast foody zamieniła na domowe posiłki, pełne warzyw, chudego mięsa, ryb i owoców. Pokochała aktywność fizyczną i zaczęła podróżować po świecie. Na nowo odkryła radość z życia i pogodziła się z nową sytuacją.

.. .

Teraz, rok po podjęciu wyzwania, kobieta jest nie do poznania. Nosi ubrania o kilka rozmiarów mniejsze, cieszy się świetną kondycją i zdrowiem, oraz jest szczęśliwa.

.. .

Justine mówi: "Śmierć mojego męża była bardzo ciężkim i strasznym okresem w moim życiu, tym bardziej, że krótko przed tym wydarzeniem zmarła moja mama. Ale dało mi to siłę do działania i rozumiałam, że muszę zadbać o siebie i swoje zdrowie! Życie jest zbyt krótkie, by być nieszczęśliwym i się bać!"

.. .

.. .

.. .

.. .

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ  TUTAJ .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.