FIT mama: "Wstaję o 5. rano, ćwiczę dwa razy dziennie. Mam sześciopak i ciało marzeń!"

W Internecie trwa w najlepsze moda na bycie fit mamą! Ta kobieta ma piątkę dzieci i jak sama twierdzi - ciało marzeń! Według niej chcieć, znaczy móc! Ćwiczy codziennie od 5 rano, by cieszyć się seksownym i wysportowanym ciałem.

Ta kobieta stara się udowodnić, że nawet mając kilkoro dzieci,  jest w stanie utrzymać fantastyczną, sportową sylwetkę, zdrowo się odżywiać i jeszcze mieć czas na swoje hobby.

.. .

To 34-letnia Simone Gately, która ma... piątkę dzieci. Twierdzi, że codziennie ma czas na dwie sesje treningowe, długi spacer z psem, a nawet wspinaczkę, które jest jej pasją. Sama wstaje o 5 rano i twierdzi, że nadwaga po ciąży jest... niedopuszczalna. Jest mamą 2-letniej Minnie, 5-letniej Indii, 6-letniej Blossom, 7-letniego Chestera i 9-letniej Summer.

.. .

Jak sama mówi: "W pierwszej ciąży za dużo jadłam i przytyłam około 20 kilogramów. Jednak krótko po porodzie wzięłam się za siebie i 10 miesięcy później mogłam poślubić mojego męża. Chociaż urodziłam jeszcze czwórkę dzieci i skóra na moim brzuchu bardzo się rozciągnęła, nadal mam na nim sześciopak i ciało moich marzeń."

.. .

Kobieta dodaje, że zajmowanie się małymi dziećmi nie jest żadną przeszkodą w ćwiczeniach. Wręcz przeciwnie - nie tylko zachęca je do zdrowego trybu życia, ale także ćwiczy z nimi.

.. .

"Chcę pokazać innym matkom, że nie trzeba na okrągło chodzić na siłownię i zdominować swojego życia przez fitness, żeby mieć płaski brzuch i ładne mięśnie" - twierdzi.

.. .

.. .

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ  TUTAJ .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.