Ważyła 170 kg, a dzisiaj jest prawdziwą SEKSBOMBĄ!

Wygląd, jakim może się dzisiaj pochwalić makijażystka z Nowej Zelandii, kosztował ją mnóstwo pracy i ciężkich momentów. Najpierw zmniejszono jej żołądek, potem usunięto nadmiar skóry... Czy było warto?

.. .

Metamorfoza tej kobiety obiegła już cały świat! W 2014 roku założono jej na żołądek specjalną opaskę, której zadaniem było zmniejszenie apetytu. Zabieg okazał się naprawdę skuteczny! W 11 miesięcy zrzuciła... 85kg!

.. .

Nie oznaczało to jednak końca walki, bo skóra nie nadążyła za tak drastyczną przemianą i bardzo obwisła. Wyglądało to bardzo nieestetycznie.

.. .

Na pierwszy rzut oka wyglądała idealnie, jednak pod ubraniami jej ciało było dalekie od ideału. Pokazała zdjęcie na Instagramie, a internauci zamarli z przerażenia.

.. .

Fałdy skóry i rozstępy pokrywały praktycznie całe jej ciało. 25-latka wymagała kolejnych operacji - tym razem plastycznych. Przez kolejny rok dochodziła do siebie i dziś prezentuje ostateczne efekty metamorfozy.

.. .

Dzisiaj aż ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba. Z otyłej, pełnej kompleksów dziewczyny stała się pewną siebie kobietą! Trzeba jednak pamiętać, jak wiele ją to kosztowało...

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ .