Katya Elise Henry. Pokochała fitness i motywuje dziewczyny na całym świecie

Katya Elise Henry to 21-letnia, mieszkająca na Florydzie w Stanach Zjednoczonych modelka. Na swoim Instagramie zbliża się do imponującej, 2 milionowej liczby obserwujących ją fanów. Na co dzień wrzuca motywujące posty z siłowni, plaży, czy przydomowego basenu. Wysportowana i opalona sylwetka w bikini, piasek, słońce i woda. Czego chcieć więcej? Przekonajcie się sami.

Katya Elise Henry - mama zaszczepiła w niej miłość do sportu

Katya Elise Henry podkreśla, że robi rzeczy, które po prostu uwielbia i sprawia jej to ogromną przyjemność. Żyje pełnią życia i codziennie stara się dowiadywać od niego czegoś nowego. Dzięki temu może pomagać innym, którzy dzielą te same zainteresowania co ona.

Jej mama jest trenerką personalną i to ona zaszczepiła w niej miłość do sportu. Również do tego, żeby samej spróbować własnych sił jako trenerka. Fitness to jej największa pasja, dlatego cieszy się, że może się w nim realizować.

Zobacz: Od depresji do guru fitnessu. Niezwykła metamorfoza Emily Skye [GALERIA]

Tak Katya wyglądała jeszcze w lutym 2014 roku.<br><br> 

- To wtedy zaczęłam interesować się na poważnie fitnessem. Całe życie byłam w doskonałej kondycji będąc w drużynie cheerleaderek. Rzuciłam jednak to w grudniu 2012 roku i zauważyłam zmiany w swoim wyglądzie. Moje ciało nie było już tak jędrne, jak wcześniej. Moja mama jest trenerką fitness, to ona zaprowadziła mnie na siłownię i pokazała jak ćwiczyć- mówi Katya. Tak Katya wyglądała jeszcze w lutym 2014 roku.

- To wtedy zaczęłam interesować się na poważnie fitnessem. Całe życie byłam w doskonałej kondycji będąc w drużynie cheerleaderek. Rzuciłam jednak to w grudniu 2012 roku i zauważyłam zmiany w swoim wyglądzie. Moje ciało nie było już tak jędrne, jak wcześniej. Moja mama jest trenerką fitness, to ona zaprowadziła mnie na siłownię i pokazała jak ćwiczyć- mówi Katya.
 instagram.com/katyaelisehenry
instagram.com/katyaelisehenry

Katya Elise Henry - wygląd nie jest najważniejszy

Według dziewczyny piękno znaczy wiele więcej, niż to, co widzimy na zewnątrz. Piękno każdego człowieka tkwi w jego wnętrzu. Wielokrotnie mówiła, że to, jak traktujemy innych ma największe znaczenie. Jakby ludzie zdali sobie z tego sprawę, świat byłby o wiele piękniejszy - mówi Katya Elise Henry.

Henry uważa, że ważna jest zmiana swojego toku myślenia. Diety są tymczasowe, a zdrowy tryb życia wymaga zmiany całego dotychczasowego lifestyle'u. Nikt nie może tego zmienić oprócz nas samych. Należy być skupionym i robić to, dzięki czemu posuwamy się do przodu.

Katya zaznacza, że czuje się wspaniale i jest wdzięczna za wszystko to, co w życiu osiągnęła. Jest podekscytowana także tym, co może się zdarzyć w najbliższej przyszłości.

Zobacz: 11 powodów, dla których Tammy Hembrow powinna być twoją nową inspiracją treningową [GALERIA]

- Jesteś najpiękniejsza, kiedy w samym ręczniku, właśnie wychodzisz spod prysznica z jeszcze mokrymi włosami. Dzięki wysportowanej sylwetce i zdrowej diecie czuję sie zawsze pewna siebie i piękna, ale wtedy najlepiej, bo jestem w stu procentach sobą - mówi Katya Elise Henry. - Jesteś najpiękniejsza, kiedy w samym ręczniku, właśnie wychodzisz spod prysznica z jeszcze mokrymi włosami. Dzięki wysportowanej sylwetce i zdrowej diecie czuję sie zawsze pewna siebie i piękna, ale wtedy najlepiej, bo jestem w stu procentach sobą - mówi Katya Elise Henry.  instagram.com/katyaelisehenry instagram.com/katyaelisehenry

Katya Elise Henry - trening

Modelka całe życie była w doskonałej kondycji, gdyż była w drużynie cheerleaderek. Zaprzestała treningów w grudniu 2012 roku i szybko zauważyła zmiany w swoim wyglądzie. Jej ciało nie było już tak jędrne, jak wcześniej. Jej mama jest trenerką fitness i to ona postanowiła zaprowadzić ją na siłownię i pokazała jak ćwiczyć, by osiągnąć świetne rezultaty.

Do dzisiaj chodzi razem z mamą na siłownię. Jeszcze niedawno siedziała na kanapie będąc pełnoetatową opiekunką dla dzieci i przeglądając motywującego Instagrama Jen Selter, tymczasem dzisiaj sama jest motywacją dla wielu dziewczyn i wyznacza trendy!

Jej ulubionym dniem treningowym są te, kiedy wykonuje ćwiczenia na nogi. Cieszy się, że udało jej się poprawić ich wygląd. Jednak modelka podkreśla, że należy pamiętać, że każdy jest inaczej zbudowany i powinien wytyczać sobie realistyczne cele.

Katya podkreśla, że często robi przysiady z ciężarami przekraczającymi 100 kg i waży o 10 kg więcej niż wcześniej. Cieszy się z tych zmian i to one ją motywują, żeby iść jeszcze dalej i pracować nad swoim ciałem.

Te zmiany były wspaniałym okresem w jej życiu. Chodzenie na siłownię stało się jej nawykiem, takim, jakim jest oddychanie.

- Robię rzeczy, które po prostu uwielbiam. Żyje pełnią życia i codziennie staram się dowiadywać od niego czegoś nowego. Dzięki temu mogę pomagać innym, którzy dzięlą te same zainteresowania co ja - mówi Katya. - Robię rzeczy, które po prostu uwielbiam. Żyje pełnią życia i codziennie staram się dowiadywać od niego czegoś nowego. Dzięki temu mogę pomagać innym, którzy dzięlą te same zainteresowania co ja - mówi Katya.  instagram.com/katyaelisehenry instagram.com/katyaelisehenry

Katya Elise Henry - dieta

Katya zwróciła też uwagę na to co je - jej dieta stała się bardziej złożona i pełnowartościowa.

Zawsze pamięta, żeby po ćwiczeniach wypić potreningowy koktajl białkowy. Wie, że dzięki temu szybciej zbuduje swoją masę mięśniową.

Modelka stara się jeść regularnie - 5 posiłków dziennie, co 3 - 4 godziny. Stawia na zielone warzywa, świeże owoce, chude białko i ryby. Uwielbia brązowy ryż i pełnoziarnisty makaron. Stara się też pić dużo czystej wody - zawsze ma przy sobie butelkę.

6. Katya Elise Henry - 2,6 mln obserwujących 
<br>
<br>
21-letnia Katya Elise Henry, mieszkająca na Florydzie w Stanach Zjednoczonych modelka, na swoim Instagramie zbliża się do imponującej, 3 milionowej liczby obserwujących ją fanów. Na co dzień wrzuca motywujące posty z siłowni, plaży, czy przydomowego basenu. 
<br>
<br>	   
Miłość do sportu zaszczepiła w Katya jej mama, która jest trenerką personalną. To ona namówiła córkę, żeby sama spróbowała własnych sił jako trenerka. Wtedy zaczęła interesować się na poważnie fitnessem.
<br>
<br>
Katya uwielbia ćwiczenia na pośladki, a jej ulubionym dniem treningowym są ćwiczenia na nogi. Obecnie wykonuje przysiady z ciężarami przekraczającymi 100 kg i waży o 10 kg więcej niż wcześniej.	
<br>
<br> 	   
Jak twierdzi Katya, najważniejszą rzeczą jest zmiana swojego toku myślenia. Diety są tymczasowe, a zdrowy tryb życia wymaga zmiany całego dotychczasowego lifestyle'u. 6. Katya Elise Henry - 2,6 mln obserwujących

21-letnia Katya Elise Henry, mieszkająca na Florydzie w Stanach Zjednoczonych modelka, na swoim Instagramie zbliża się do imponującej, 3 milionowej liczby obserwujących ją fanów. Na co dzień wrzuca motywujące posty z siłowni, plaży, czy przydomowego basenu.

Miłość do sportu zaszczepiła w Katya jej mama, która jest trenerką personalną. To ona namówiła córkę, żeby sama spróbowała własnych sił jako trenerka. Wtedy zaczęła interesować się na poważnie fitnessem.

Katya uwielbia ćwiczenia na pośladki, a jej ulubionym dniem treningowym są ćwiczenia na nogi. Obecnie wykonuje przysiady z ciężarami przekraczającymi 100 kg i waży o 10 kg więcej niż wcześniej.

Jak twierdzi Katya, najważniejszą rzeczą jest zmiana swojego toku myślenia. Diety są tymczasowe, a zdrowy tryb życia wymaga zmiany całego dotychczasowego lifestyle'u.
 instagram.com/katyaelisehenry
instagram.com/katyaelisehenry

Katya Elise Henry - stawia na nutralność

Od kiedy Katya ponownie zaczęła ćwiczyć czuje się pewna siebie i piękna. Wszystko dzięki wysportowanej sylwetce i zdrowej diecie

- Mam 157 cm wzrostu i ważę 49 kg. Jestem w pełni naturalna i nigdy nie ingerowałam w swoje ciało za pomocą chirurgii plastycznej. Moja sylwetka to wynik ciężkiej pracy, miliona wyrzeczeń i doskonałych genów, za które codziennie dziękuję - mówi z dumą Katya.

- Jeżeli myślisz, że jestem za bardzo umięśniona, za niska... Już to wszystko o sobie słyszałam. Ciesze się z tego, ponieważ wiem, ze każdy ma inny typ sylwetki i dzięki temu mogę być wyjątkowa. Jestem dumna ze swojego ciała - dodaje Katya.

Zobacz: Astrid Swan. Piękna trenerka hollywoodzkich gwiazd

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.